Skocz do zawartości
JeSVET

 zamknięty propozycja nowego komandosa

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że jest komandos na serwerze ale ja bym go troszkę zmienił już wam mówię jak 

Klasa: Komandos (darmowa)

opis: natychmiastowe zabicie z noża (PPM) , ciche kroki  +8 dmg z deagle.  i +4dmg  z uzi lub tmp

bronie uzi lub tmp 

statystyki:  do ustalenia

jestem za dodaniem broni do komandosa bo wsm ciężko coś ugrać samym deaglem  

(propozycja jest tak o napisana i proszę o opinie graczy serwera  0 hejtu) hah <3  pozdrawia L4$na 

Edytowane przez JeSVET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


komandos od zawsze na wielu serwach mial tyko kose. Wystarczy troche sprytu i wlasciwych umiejetnosci zeby ta klasa robic swoje sory ale ja jestem na nie bo to by zespulo cala koncepcje komandosa

Edytowane przez Roy Keane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie propozycja powinna być odrzucona. Odkąd pamiętam, na każdym cod modzie komandos to tylko kosa i deagle jako "wsparcie" dla tej klasy. Nie przesadzajmy z dodawaniem mu broni, a o dodatkowym dmg z nich nie wspomnę. O.o

Do Panów wyżej: @-Damian- i @KAI każda klasa ma jakieś staty na starcie do których można się przyczepić, ale jeśli się chce zawsze można sobie z tym poradzić, zbędnie mu dodawać hp. ;)

 

Reasumując: JEDNO WIELKIE NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym o jedną rzecz - nie atakować siebie nawzajem pod przykrywką różniących się opinii. Różni ludzie mają różne zdanie i po prostu trzeba się nauczyć to rozumieć.

@-Damian-, określanie, że ktoś ma inny świat, bo nie zgadza się z Twoim zdaniem, jest co najmniej nie na miejscu. Każdy ma prawo wyrażać własną opinię - tak samo Ty, jak i ktoś inny. 

Komandos zostaje bez zmian. Jest zrobiony w klasycznym klimacie, którego chcemy się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...