Skocz do zawartości
Janek2015

 odrzucone Odowłanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Janek 2015 mam 7 lat
Godzina, data zdarzenia:  27.09.2020 - 12:57:02

Mapa:  eldorado
STEAM_ID / IP:  27.09.2020 - 12:57:02

Uzasadnienie: Grałem na tym serwerze powiedziałem przez mikrofon że "Stara w kościele to moge pograć na komputerze" i jakiś inteligentny admin walnął mi banicje na 1 dzień za obrazę rodziców XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sprawdź sobie demko inteligencie i wsłuchaj się dobrze <3 

Czekam na UB. Pozdrawiam.

Przepraszam UBT za robotę, niby mógłbym poczekać ten jeden dzień aż ban minie ale nie pozwolę żeby jakiś inteligent walił mi banicje za nic. 

 

Mój ban: -> KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co mnie to interesuje, że mówisz to o "swoich". Jest to zwyczajnie niesmaczne i takie zachowanie będzie karalne.
"Stara w kościele to mogę pograć na komputerze" "Ze starym odmawiają różaniec"
Kłuje to w oczy -> zarówno, że ktoś tak się wyraża o rodzicach; jak i stanowi pośmiewisko, że ktoś chodzi do kościoła.
Kierując obrazy w samego Siebie czy tym bardziej na Swoich rodziców -> daje mi do myślenia, czy masz nie równo pod sufitem.

Również to Twoje śmieszkowanie pojawiło się wraz z odezwem młodego gracza na mikrofonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...