Skocz do zawartości
a'rexon

 odrzucone UBT a'rexon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SHVDXW | Gampre.pl
Wiek: 17
Link do BanID: https://banid.pl/kto?to=0:1:509638308
CS 1.6/CS:GO:  CS:GO
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Teraz zawsze mam forum gdzieś w tle jak siedzę na komputerze, gdy będę pełnił funkcję UBT mogę spędzać praktycznie cały dzień.
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Tak, posiadam konto na forum od lipca 2019 roku.
Coś o sobie: Witam, nazywam się Mateusz, mam 17 lat, mieszkam na Podkarpaciu i uczęszczam do technikum na profilu informatyk. Interesuję się grami, fotografią i enduro. Ostatnio zacząłem bawić się także programowaniem.
Doświadczenie: Byłem w UBT w innej sieci, a także kilkanaście razy Administratorem na różnych serwerach w tym na Multi-Head. Jestem także Administratorem na pewnej stronie z turniejami.
Dlaczego Ty: Jestem doświadczonym, bezstronnym i spokojnym graczem. Mam dużo wolnego czasu przez co na pewno będę aktywny w dziale. Jak już wyżej wspomniałem byłem adminem na tutejszym serwerze i nie było ze mną problemów, więc sądzę że nadałbym się na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...