Skocz do zawartości
GSF600s

 odrzucone GSF600s

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GSF600s
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): posiadałem admina na różnych serwerach , zawsze administracja była zadowolona 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7
Staż w CS-sie: 10 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Jestem mega aktywnym graczem na serwerze , chciałbym być stróżem regulaminu i wyciągać konsekwencje od toksycznych  graczy. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: czasami godzinka czasami 8 godzin :)
Kontakt: steam / forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/GSF600s/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem na tak

-osoba aktywna

-nie sprawia kłopotów 

-pomocny

-steam

-gt napewno na plus 

-zna regulamin 

Jak to mowią brać póki chętny bo pracy jest trochę a dodatkowe ręce się przydadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.
Uważam, że nie byłbyś kompetentny na to stanowisko. Twoje rozmowy z niektórymi na voice pozostawiają wiele do życzenia - Byłem wielokrotnie świadkiem waszego żalu odnośnie administracji, każdy każdemu neguje bana, bo przecież kolega był niewinny. Również był problem kroju "Co ta administracja robi? Gdzie ona jest? Czemu nie banują?". Powstała pewnego rodzaju grupka obrony własnej na serwerze, skąd wnioskuje, że nie byłbyś obiektywny.

W bansie widnieją trzy moje bany w ciągu października, dla mnie to świadczy o Twoim braku wiedzy z regulaminu. (Ostatni ban równy tydzień temu)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry ale też jestem na NIE 

Steam + 

GT +  

Regulamin  - 

ponieważ: byłem świadkiem/uczestnikiem twoich skanów na mapie de_dust2002 , specjalnie się na respie TT ustawiałem pod twoje i innych graczy skany , by sprawdzić kto skanuje , i akurat ty skanowałeś i Cię upominałem że to jest skan , a ty się kłóciłeś że to nie jest skan , więc co za tym idzie widać jak znasz regulamin 

nie raz też dało się usłyszeć jak zamiast zgłosić odpała na forum , to było narzekanie na administracje , że ich nie ma i nie ma kto zbanować odpała ....   

 

@GSF600s nie wiem czy podołasz ,wymaganiom jakie musi admin spełniać . Zastanów się czy będziesz w stanie siedzieć 24h przez 365 dni w roku... Bo admin niestety ale przez wielu graczy i w tym przez Cb jest uważany że ma być na każde zawołanie , więc jak dostaniesz admina to odejść od kompa nie będziesz mógł , bo będziesz musiał pilnować czy aby ktoś na Sb na forum nie woła admina na serwer cod 400 .... 

 

 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie wszystko ładnie pięknie, gt jest, na serwerze Cię ludzie już znają, mikrofon posiadasz, wiek odpowiedni, ale co z tego? 

Tak jakk @Born wspomniał, negowanie tego co robi administracja lub nie robi, nie jest przykładem dobrego zachowania kandydata na admina. ;) Kilkakrotnie sama byłam świadkiem jak lamales regulamin, ogólnie nic do Ciebie nie mam jednak masz wiele do poprawy jeśli chcesz być adminem. ;] 

 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie wygląda tak:

+Steam

+GT

+Bardzo Często cię widuje

+Posiadasz mikro

+Doświadczenie całkiem ok

+/- regulamin

Ale ostatniego bana dostałeś rzeczywiście ponad tydzień temu, i jak nie zmienisz swojego postępowania będe na NIE

Jestem za okresem próbnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Born Nie przesadzaj xD trzeba dać każdemu szansę , "może z tego chwasta jeszcze wyrośnie kwiat"
Również na nie , Zmień zachowanie względem graczy i adminów , stosuj się do regulaminu , zdobądź zaufanie . 
Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie mi zwłokę z podjęciem decyzji. Miałem ostatnio sporo na głowie.

A więc przeszedłem przez wszystkie odpowiedzi i ja również nie jestem 100% przekonany, czy stanowisko admina będzie dla Ciebie odpowiednie. Jak zostało zwrócone kilka razu uwagę są obawy co do znajomości regulaminu i podejścia w niektórych sytuacjach. Zdecydowanie chcę uniknąć konfliktów, dlatego na ten moment podania nie zaakceptuję. 

Natomiast jak wspomniał @CukierkowyMario, każdemu należy się szansa, dlatego jeśli poprawisz się na płaszczyznach, na które zwrócili uwagę gracze, złóż podanie jeszcze raz. Pokażesz, że Ci zależy i wtedy będziemy mogli pomyśleć nad innym werdyktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...