Skocz do zawartości
pemeq

 odrzucone [Support Admin] pemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pemeq
Wiek: 17
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:508009550
CS 1.6/CS:GO: CS 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: to zależy od dnia ale godzinka dziennie powinna wybić na luzie 
Coś o sobie: Siemka jestem Szymon większość ludzi może bardziej kojarzy mnie z serwerów CS 1.6 a szczególnie cod mod 400, od pewnego czasu jakoś zacząłem pogrywać prawie na wszystkich serwerach od CS 1.6 ale jak widzę że gracze mają klatki, łamią regulamin bądź używają cheatów to aż odechciewa się grać lecz jakoś staram się to znosić i być wytrwałym.
Doświadczenie: Support Adminem nigdy nie byłem ale jak to mówią musi być zawsze ten pierwszy raz.
Dlaczego Ty: Wydaje mi się że dodatkowa para rąk przy każdym serwerze się przyda a akurat ja jestem często w godzinach gdzie nie ma adminów a są ludzie którzy łamią regulamin.


Minimum 16 lat    +
Ranga funkcyjna na sieci powyżej 6 miesięcy    +
Mikrofon    +
Dyspozycyjność      + 
Nienaganna znajomość regulaminów oraz zasad panujących na wszystkich serwerach (COD MOD, GO MOD, FFA, DD2 itp)    +/- przyswajam sobie wszystkie 
Minimum 150 postów na forum   -
Obowiązkowe posiadanie steam   +
Brak VAC BAN'a na koncie steam   + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie dlaczego nie, z tego co mówił, to złożył podanie 2 tygodnie temu i czeka do teraz, jest w miarę aktywny, na kilku serwerach gra (ma również admina na codzie 400 i nie odwalił maniany) 

Wymagania spełnia, więc ja nie widzę przeciwskazań (nie licząc postów, które da się szybko nadrobić, skoro ja zrobiłem w 2 lata prawie 1500 ;d) Praca supporta do łatwych nie należy, ale do skomplikowanych też.

Masz moje tak, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, elo elo 350 napisał:

Wymagania spełnia

Dobrze, że przeczytałeś to podanie - otóż dwóch wymagań nie spełnia z tego co widzę.

Wypowiedź wyżej niestety mocno zawiała kolesiostwem.

 

Nie jesteś osobą dość dobrze postrzeganą przez graczy na 400, aktywności jako admin nie masz świetnej - świadczy nawet o tym GT.
Po odpowiedzi, która usłyszałem od Ciebie na serwerze - będę uważał ciągle, że nie nadajesz się do posiadania żadnej funkcji.
Również nie zapracowałeś na tą rangę i nie wykazałeś się niczym nadzwyczajnym.
 

Krytyka by Born - na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Synek jeszcze dzisiaj do godziny  11:15:55 byłem na Wielkie TAK , ale jak się pierdyknąłeś i zamiast Toksemowi to mi bana wlepiłeś , to boję się co na stanowisku Support Admina się będzie działo .... A tak po za tym to Kolega jest dobrze sprawującym się adminem o ile pod presją nie działa tak jak dzisiejszego dnia xD Wymogi też Spełnia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...