Skocz do zawartości
JeSVET

 odrzucone Podanie Bo co?!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bo co?!
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): bardzo dobre byłem adminem na różnych serwerach i dobrze sobie radziłem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4-5/10
Staż w CS-sie: 2 lata 
Steam / NonSteam: Non Steam 
Dlaczego Ty: jestem aktywny na serwerze  jest mało adminów bo część odeszła więc zostało jak na ten moment 2 wiec chce troszkę pomóc w ogarnięciu  a cheaterów dużo troszkę jest jak nie ma admina a tak to bym jakoś załagodził to i by grało się lepiej.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: to zależy od czasu ale myślę że w tygodniu po 5-6 h a w weekend cały dzień ale to też zależy czy wyjazdu nie będę mieć 
Kontakt: forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/bo co%3F!/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na przestrzeni ostatnich tygodni zdecydowanie aktywność nie powala. Zakładam, że to przez problemy z serwerem więc to jestem w stanie usprawiedliwić, bo odkąd sytuacja się ustabilizowała, aktywność wróciła. 

1712223881_Zrzutekranu2020-11-19o16_18_55.png.0f1555a3c44dad5054794be5b317729f.png

Co do steama - zdecydowanie jest to z mojej perspektywy warunek konieczny, więc niestety bez tego nie będę skłonny akceptować podania nawet jeśli GT wróci już do normy. Na Steamie, CS 1.6 kosztuje 10$, pewnie gdzieś idzie wyłapać klucze taniej. Warto zainwestować, jeśli poświęca się tej grze więcej czasu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...