Skocz do zawartości
Gość

Klasa 'premium'

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam propozycje nowej klasy o nazwie 'skrytocholik' - nazwa pochodzi od skrytobojcy z cod 400 lecz nie ma z nia nic wspolnego :D klasa ta miałaby posiadac m4a1 jako broń główna 1 he 1 smoke 1 flesh, eliminator broni zalezny od int, a jej cechami byłaby niewidka 80 % podczas kucania i widoczność na każdą inną niewidke jak np ninja :) . Myśle, że brakuje takiej klasy oczywiscie jest to klasa z wieloma dodatkami więc raczej powinna byc to klasa premium .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


klasa bardzo ciekawa ale wątpię zeby znalazła miejsce na naszym serwerze.

 

jest juz klasa premium ktora widzi ninje (imigrant) wiec zaraz gracze użytkujacy tą klase zaczeli by sie spinac ze znow kolejna klasa ktora ma ta umiejętność.

 

byly tematy odnośnie klas z niewidka i nasz opiekun wyraznie napisal ze nie beda wgrywane poki co klasy z taka umiejętnością.

 

a odnośnie tego m4 i eliminatora to spoko propozycja choc moze zmienił bym to na ak bo m4 to jeszcze idzie ogarnąć :)

 

no i mógłbyś podac jakies statytyki tej klasy (int hp konda wytrzym)

 

reasumując: propozycja jak najbardziej spoko jednak na obecna chwile troszke sie nie nadaje na cod200 :)

 

No i tak na przyszłość to piszemy takie rzeczy w dziale "wasze klasy/perki" ( http://multi-head.pl/index.php?/forum/59-wasze-klasyperki/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tak, wiem ale jako, iż jest to propozycja postanowiłem napisać tutaj:)

 

Tak więc:

 

Hp : 140

 

Int: 40

 

Wytrz: 40

 

Konda:50

 

Myśle ze takie staty były by uczciwe, z góry dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...