Skocz do zawartości
asusTenPrawdziwy

Problem jest

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, nowe mapki, ktore zostały dodane ładują się, po czym wyrzUca mnie do pulpitu, nie mogę otworzyć csa, muszę zamykac przez menadzera. O co chodzi ? (NIE POKAZUJE ŻANEGO BŁĘDU)

Jednak dzieje mi się tak z wszystkimi mapami. xd 

Moze bardziej to wyjasnie. Serwer sie załaduje, minimalizuje mi gierke, nie moge odminimalizowac ale słysze muzyczke i podglad csa na pol ekranu.

teraz mi taki błąd wyskoczył

@vanillah narazie wszystko w porządku temat można zamknąc jak będzie się coś jeszcze działo będę pisał na steamie.

 

blad.png

Edytowane przez asusTenPrawdziwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bywa czasem problem z wczytaniem kolejnej mapy. To co wyżej napisałem jest głosoanie po głosowaniu mapa się zmienia na tą co była nie na następną i nikt nic nie może zrobić póki admin mapy nie zmieni.

Chciałbym prosić jeśli jest to możliwe aby adminowi po kicknięciu danego gracza znikało sm_admin gdyż czasem jest tak, że zapomnę i kicknę GOTV lub przypadkiem innego gracza. Niestety mam taki problem, że ja klikam często 3/1  na klawiaturze a zapominam, że to sie automatycznie nie wyłącza po Kicku.

I trochę popracować nad pulą map ponieważ, nie wszystkie mapy są w nominate i nie pokazuje ich w głosowaniu. 

A jeszcze chciałbym wraz z całą administracją, żeby na czacie pojawiała się często informacja "Jeśli ktoś nieprzestrzega regulaminu proszę pisać na U@/Say_team@"

 

Jak będę mieć jeszcze jakieś propozycję to będę pisał pod tym tematem więc proszę go nie zamykać. :D

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...