Skocz do zawartości
DYCHA xd

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: XaZzz
Wiek: 18
Znajomość AMXX (0/8): 7,5
Doświadczenie: 9/10
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie
SID: STEAM_0:1:544567588
Link do profilu na STEAM:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199049400905/
Link do profilu na Game Tracker:   https://www.gametracker.com/player/XaZzz/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  steam, forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ często gram na serwerze (dziennie 4-5h) mam dużą znajomość na serwerze. Często jak gram widuje cheaterów jak nie ma adminów  (np. w bardzo późnych godzinach)  Chciałbym dołączyć do ekipy administracji, ponieważ moje doświadczenie jest bardzo duże, byłem administratorem na wielu sieciach oraz na serwerze czasami pojawia się osoba ze wspomagaczami, która psuje grę innym, więc chciałbym temu zapobiec. 

 

Mam nadzieję że dacie mi szanse i moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone pozdrawiam, całą ekipe Multi-Head:)

Edytowane przez DYCHA xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak CS na Steam cię trochę przekreśla. Grałem z tb trochę i nie pamiętam żebyś się jakoś odzywał. I jakoś nie widzę żebyś zgłaszał chiterow.

Gdyby był cs na staram to bym był na tak 

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc ode mnie na Nie ponieważ
-brak cs steam co jest moim zdaniem podstawą żeby dostać admina
-znajomości to bym się kłócił 
(mały) - doświadczenie (wyjdzie w praniu) chociaż nawet gt nie umiesz podać a skoro byłeś adminem to raczej powinieneś to umieć
+ godziny ale to i tak za mało (masz złe gt podane - https://www.gametracker.com/player/XaZzz/91.224.117.52:27140/ )
-na serwerze nie widziałem zbytnio żebyś się udzielał
- krótko grasz też moim zdaniem
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE
-steam
- Nieużywanie mikra (albo ja cie ani razu nie słyszałem
- Nie widze żebyś pomagał admina (typu zgłaszanie chiterów)
+/- GT ( trzeba przegrać w ciągu 2 tygodni minimum 15h, a nie w 3 dni 25h, a mówisz, że dziennie grasz 4-5h) 

- wątpie żebyś miał takie duże doświadczenie skoro nawet nie umiesz podać swojego GT dobrze (to jest twoje GT https://www.gametracker.com/player/XaZzz/91.224.117.52:27140/ )
- Nie wiem co określasz pisząc "Mam dużą znajomość na serwerze", bo kojarzę cię, ale nie widzę żebyś był jakiś rozpoznawalny i żeby cię ludzie znali, ja Cię tylko znam z tego, że daje ci kicki i bany za klatki i ping którego i tak nie ogarniasz i odrazu wchodzisz po banie 

@VisTeR.' @aquax kto miał się wypowiedzieć to chyba się już wypowiedział

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Aktualnie jestem na nie :/

- brak cs'a na steamie

- jakoś nie słyszałam żebyś używał mikrofonu podczas gry 

- zbytnio też się nie udzielasz na serwerze

+/- podałeś złe GT, tak to jest gitarka 

+/- jakoś mało jesteś rozpoznawalny na serwerze

+/- co do doświadczenia bym się troszkę przyczepiła ale szczegół :P

+ wiek 

 Powodzonka! :animutronik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, OseRaN napisał:

Jestem na Nie

- zero komunikatywności z twojej storny.

- ---steam 

-/+ na gt jakies tam godzinki masz

 

@GAZDI bocie sam masz adma na ns tu cie mam tu cie mam  :D

 

 

 

Ale dostałem go przed tym i już mam stema :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem na Nie z tego względu że kolegi ani razu na serwerze nie widziałem 

Piszesz że masz duże doświadczenie a nie wiesz jak dać prawidłowy link do GT więc ktoś tu chyba kłamie wątpie żebyś znał tak dobrze amxa ale to nie mi oceniać reszte koledzy na górze napisali więc jak dla mnie kategorycznie na NIE

POZDRAWIAM MarshMello

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Na Nie

+doświadczenie

- mikro nigdy nie słyszałem żebyś się chociaż raz odezwał

- mało rozpoznawalny nick na serwerze + dużo graczy cię nie lubi

- brak cs'a na steam

- mało się udzielasz w stosunku do administracji jak widzisz cheatera grasz normlanie i mówisz komuś żeby napisał do kogoś z administracji

- kłamanie nigdy nie widziałem żebyś grał te 4h na serwerze ja jak grałem po 9h dziennie to nigdy cię nie widziałem a jak byłeś to na 1h

+ wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DiaBlO131 em mówiąc dużo graczy cie nie lubi masz na mysli kogo? bo z kazdym graczem  mam dobry kontakt .

Tak gram po 4-5h dziennie ale nie mówilem ze gram non stop przez 4-5h mam przerwy. A to że ty grasz 9h to też chyba kłamstwo bo jakos cie tak nie widac jak jest od 4-8 osob .

Podsumowując zanim coś napiszesz zastanów sie i nie zmyślaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Parówki gdzie jest napisane że jest wymagany mikrofon by mieć admina. Ja tego nie widzę. GT masz fajne tylko mam już dosyć dużo adminów z CS'em na STEAM. 

Jeszcze dostałeś ostrzeżenie co dodatkowo odrzuca podanie. Wiesz co robić przed napisaniem kolejnego podania ;) . 

CL/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...