Skocz do zawartości
GoldNM

 zbanowany doku - only mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: "doku"

Godzina, data zdarzenia:  dzisiaj między 10 a 11

 Mapa: mirage

 Serwer: Only mirage

Link do demka: 

STEAM_ID/IP: # 128 7 "doku" STEAM_1:0:197651373 31:49 27 0 active 196608

Uzasadnienie:  Więc zacznę od tego że wstawie swoją rozpiskę demka.

# 128 7 "doku" STEAM_1:0:197651373 31:49 27 0 active 196608

start demka - 1473392 tick
3:13:15 - gdy wskakuje na drewno dziwnie próbuje skanować przez ścianę celując idealnie w nich, niby słyszał ich ale troche dziwne zagranie.
3:14:30 - od tego momentu wielkie xD wie perfekcyjnie o graczu w pałacach i nawet nie kryje esp/chams'ów do końca rundy też takie podejrzane akcje
3:31:45 - niby nic ciekawego nie zrobił ale to odwracanie się aby zobaczyć czy ten z mida nie podchodzi już connecta jest troche dziwne.
3:39:40 - gracz z tt przeszedł przez b site i nikt o nim nie wiedział, na walku podchodził ct a doku  odwraca się  i zobaczył go przez ścianę i ustawił się wcelowany.
3:40:10 - deku nie przejdzie przez okno normalnie ale chce tam wskoczyć bo wie o terroryście skampionym na niego a zwykłe przejście oznaczałop by pewną śmierć.
3:41:20 - najlepsza akcja całego demka instant pestka z deagla na midzie. xDDD

w między czasie ma sytuacje jak by mu legit aa flickowało ale nie jestem pewny bo nie chciało mi się już analizować demka z 3 osoby aby wychwycić czy to na pewno to.
(od 3:31-3:37 było z 4 takie sytuacje)
3:38:30 - flck aa?, po killu na rampie to samo.
+ przez reszte dema jest to samo.
dodatkowe screeny z jego profilu przedstawiające że kożysta z cheatów  - jak dla mnie jest spalony przez te akcje z demka a ss'y tylko to potwierdzają.

ss' y z jego profilu https://www50.zippyshare.com/v/YxmxAizL/file.html

Oprócz sytucji które wstawiłem było też kilka innych podejżanych akcji ale nie chciało mi się więcej rozpisywać doku grał od 1473392 tick'u więc polecam oglądać od tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...