Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: _Dil3r3qQ_ / DiaBlO131
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/8): 5
Doświadczenie: 3 miesiące na innej sieci
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak posiadam
SID:6582 STEAM_0:1:569342150  17 09:31   65    0
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199098950029/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/_Dil3r3qQ_/91.224.117.52:27140/?fbclid=IwAR2GEVjQKsF216ybdlFwunKvRZroCVc8-ElGBRPQhP1xjVA-LOyO-qrAbcA
Kontakt: Facebook albo discord
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: przesiaduje sporo czasu na serwerze i często widzę cheaterow a nie ma administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek jest na plus 

Steama posiadasz

Amx jest okej

Doświadczenie jakieś masz

 Na serwerze widuje cię często,zgłaszasz udzielasz się 

Ale jedynym i najważniejszym minusem u cb jest twoja kultura a raczej jej brak. Ile miałeś już banów za obrazę słownictwo kulturę bo nie jestem tego w stanie zliczyć. Jedno cię teraz ratuje iż był reset bansa i startujesz powiedzmy z czystym kontem ale większość graczy wie jaki byłeś i jaki jesteś niech ktoś tylko cię zabije z Zeusa bądź z kosy odrazy lecisz z wyzwiskami chodź widzę że i tak się ciut ogarnęłes do tego co było kiedyś jeśli byłbyś wstanie zapanować na swoją kultura i emocjami jestem w stanie da ci  szansę słońcu każdy na nią zasługuje nawet ktoś taki jak ty.

Największy bot na serwerze 

Jestem za okresem próbnym powiedzmy tygodnia czasu jeśli w tym czasie nie będzie na cb skarg to można było by ci zaufać i dać admina 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 minut temu, kameleonn napisał:

Wiek jest na plus 

Steama posiadasz

Amx jest okej

Doświadczenie jakieś masz

 Na serwerze widuje cię często,zgłaszasz udzielasz się 

Ale jedynym i najważniejszym minusem u cb jest twoja kultura a raczej jej brak. Ile miałeś już banów za obrazę słownictwo kulturę bo nie jestem tego w stanie zliczyć. Jedno cię teraz ratuje iż był reset bansa i startujesz powiedzmy z czystym kontem ale większość graczy wie jaki byłeś i jaki jesteś niech ktoś tylko cię zabije z Zeusa bądź z kosy odrazy lecisz z wyzwiskami chodź widzę że i tak się ciut ogarnęłes do tego co było kiedyś jeśli byłbyś wstanie zapanować na swoją kultura i emocjami jestem w stanie da ci  szansę słońcu każdy na nią zasługuje nawet ktoś taki jak ty.

Największy bot na serwerze 

Jestem za okresem próbnym powiedzmy tygodnia czasu jeśli w tym czasie nie będzie na cb skarg to można było by ci zaufać i dać admina 

 

ale to dla żartów z tymi których bardziej znam na przykład ciebie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


32 minuty temu, DiaBlO131 napisał:

ale to dla żartów z tymi których bardziej znam na przykład ciebie :D

 

Jestem tego samego zdania co kameleon popraw jeszcze kulture
+steam
+wiek
+amx
-kultura (nie ważne do kogo czy  osób które znasz bardziej jednak admin powinien  jakiś poziom trzymać a nie co chwile lecieć)

 

-ten czas w którym grasz gdzie podobno adminów nie ma  z czego w ostatnim tygodniu  byłeś 2 dni

obraz.png.be3960948af88874168c6fbfb787a95b.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym
+wiek
+steam
+amx
+doswiadczenie
+/- GT, za wcześniejszy czas, bo cie teraz rzadko widuje, ale nie patrząc na te ostatnie dni to jest git 
--- kultura, byłbym na tak, ale jak będziesz nadal się tak wyzywał i cisnął nawet po rodzicach graczom, a nawet adminom (w tym mnie) to będę na NIE, ale jak narazie jestem za okresem próbnym, bo da się tą kulturke ogarnąć troszkę
--- odnosząc się do tego co odpowiedziałeś kameleonowi to wszystkich traktować  tak samo to nie jest jakaś ruletka, że jak ktoś nie zasługuje na szacunek, to  możesz gnoić go jak chcesz, a jako admin powinieneś dawać przykład, a nie wyzywać się z kimś publicznie dla żartów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...