Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk
Staż na forum: ponad 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem w redakcji. robiłem dużo, staż mam spory :D (Odszedłem przez taką jedną sytuację #kmwtw)
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Siedzę na forum 48/7 więc cały czas, chyba, że coś wypadnie :p 
Napisz coś o sobie: Jestem Patryczek, pochodzę z Rzeszowa, uwielbiam grać na pc, jestem fanem Czerwonych Diabłów! <3 Chcę pomóc coś ogarniać w redakcji, może bardziej odżyje i będzie lepiej :D Chcę flagę przy nicku :kappa: Jak nie, to Lolek do bana xD
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): https://multi-head.pl/topic/109078-wywiad-z-tatą-ts3-czyli-wywiad-z-bene/

Pisałem go jakiś czas temu, ale nie jest zły, żebym go nie dał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głównym powodem na którym jestem na tak to ten że jest mało redaktorów a elo elo 350 pełnił funkcje redaktora i sprawował się całkiem dobrze więc każda para rąk się przyda do pomocy w redakcji by ją trochę rozruszać bo aktualnie z tego co się orientuje jest chyba jeden redaktor(pozdrawiam)
więc no każde ręce do pomocy się przydadzą

JESTEM NA TAK

"ja 2 godziny robię w pół godziny"- ten tekst kiedyś padł od gracza o nicku elo elo 350 i myślę że to się sprawdzi hah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...