Skocz do zawartości
elo elo 350

 odrzucone [Redaktor] elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk
Wiek: w kwietniu 20 :FeelsStrongMan:
Staż na forum: ponad 3 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem w redakcji. robiłem dużo, staż mam spory :D (Odszedłem przez taką jedną sytuację #kmwtw)
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Siedzę na forum 48/7 więc cały czas, chyba, że coś wypadnie :p 
Napisz coś o sobie: Jestem Patryczek, pochodzę z Rzeszowa, uwielbiam grać na pc, jestem fanem Czerwonych Diabłów! <3 Chcę pomóc coś ogarniać w redakcji, może bardziej odżyje i będzie lepiej :D Chcę flagę przy nicku :kappa: Jak nie, to Lolek do bana xD
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): https://multi-head.pl/topic/109078-wywiad-z-tatą-ts3-czyli-wywiad-z-bene/

 

 Pisałem go jakiś czas temu, ale nie jest zły, żebym go nie dał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 głównym powodem na którym jestem na tak to ten że jest mało redaktorów a elo elo 350 pełnił funkcje redaktora i sprawował się całkiem dobrze więc każda para rąk się przyda do pomocy w redakcji by ją trochę rozruszać bo aktualnie z tego co się orientuje jest chyba jeden redaktor(pozdrawiam)
więc no każde ręce do pomocy się przydadzą

JESTEM NA TAK


"ja 2 godziny robię w pół godziny"- ten tekst kiedyś padł od gracza o nicku elo elo 350 i myślę że to się sprawdzi hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...