Skocz do zawartości
sypkilopez

 zamknięty Skarga Born

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: wczoraj
Nick gracza: @Born
Dowody: zamknięty temat 


Świadkowie: użytkownicy forum
Uzasadnienie: Forum służy do wypowiedzi i dzielenia się z innymi użytkownikami własnym zdaniem na dany temat ( no chyba że mamy dyktaturę ) tutaj akurat chodziło o działanie naszego ulubionego serwera gracze dzielili się swoimi opiniami i spostrzeżeniami z administracją i nagle ciach temat zamknięty bo SPAM. 

Użytkownicy gracze nie mogą się dalej wypowiadać na dany temat a pewnie by chcieli na serwerze nie gra tylko jedna osoba (chociaż ostatnio to nawet nie ma tej jednej osoby ) i myślę że gracze mogą się wypowiedzieć co do propozycji przedstawionych przeze mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, sypkilopez napisał:

Forum służy do wypowiedzi i dzielenia się z innymi użytkownikami własnym zdaniem na dany temat ( no chyba że mamy dyktaturę ) tutaj akurat chodziło o działanie naszego ulubionego serwera gracze dzielili się swoimi opiniami i spostrzeżeniami z administracją

Tak masz rację forum służy do tego. Natomiast nie służy do zalewania go bezsensownymi komentarzami ani dyskusją samymi ze sobą, tego wymaga kultura by dać drugiej osobie szansę wypowiedzenia się na ten temat - tj. zdanie Administracji, wtedy być może powstanie dyskusja.

2 godziny temu, sypkilopez napisał:

Użytkownicy gracze nie mogą się dalej wypowiadać na dany temat a pewnie by chcieli na serwerze nie gra tylko jedna osoba (chociaż ostatnio to nawet nie ma tej jednej osoby ) i myślę że gracze mogą się wypowiedzieć co do propozycji przedstawionych przeze mnie w tym temacie.

Wydaje mi się, że to nie był główny powód wypowiedzi tych użytkowników. Wypowiadający się w temacie byli wołani przez Ciebie do tematu, co widać po aktywności na forum.
Nie było to zagranie fair wobec @~Czarna~, tym bardziej wobec serwera. Propozycji nie było nigdzie, ale nagle każdy ma pomysł i to mnie zastanawia.

Teraz merytorycznie - dlaczego to zamknąłem? Opinia o moim temacie.

Najprościej byłoby mi przytoczyć słowa @vanillaha - Po co się tyle rozpisywać, gdzie widać Twój brak racji.
Jeżeli ktoś taki jak Ty jest adminem i supportem i pisze w propozycji, żeby dopisać PL do serwera, bo "wchodzą ruski" - to ma coś nie równo pod sufitem.
Zostało wam klarownie powiedziane, dlaczego wchodzą i będą wchodzić, natomiast taka propozycja z buta jest dla mnie do skreślenia po takich słowach.
Zaznaczmy, że taka reklama nie funkcjonuje tylko u was.

O zamknięciu:
Temat nie został całkowicie przeze mnie zamknięty i go sam nie zamknę na stałe - napisałem wyraźnie, że po wypowiedzi
@aquax czy @~Czarna~ zostanie on otwarty.
W czym tutaj brak zrozumienia?
Nie jest to pierwszy temat na forum, który tak został potraktowany. Moderacja Forum i Administracja czuwa i blokuje możliwy spam jak się da.
"Nie jest to spam, ale dyskusja" - wątek osiągnął miano GORĄCY w niecałą godzinę, znajduje się tam 17 postów, z czego oczywiste jest, że kilka to są jakieś komentarze czy bezsensowne zawartości.
Jest jeszcze echo świąt i możliwy był cały wieczór do pisania, więc wydaje mi się dobrym pomysłem, że wam zablokowałem na ten czas tę możliwość, by dać szansę nam na wypowiedź.

Złamałem jakiś punkt? Podejdźcie do tego dojrzale, bo uważałem was za jednych z najrozsądniejszych pod względem adminów. Z takim tempem zdanie moje szybko zostanie zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co dzieje się z serwerem wiem oprócz Was Adminów tylko ja i @Egzekutor ,który w przeciwieństwie do Was SŁUCHA. Resztę wiedzą te osoby wyżej i które przy tym serwerze siedzą od długiego czasu dzień z nocą. Problem Sypki z Tobą jest taki, że nie dociera do Ciebie od dłuższego czasu to o co się Ciebie prosi/mówi. Działasz od dłuższego czasu na jego szkodę tak jak to było z Twoim niebywałym kolegą, którego zawołałeś. Szkoda tylko, że od ponad miesiąca  praktycznie nie gra i nie ma nic do gadania.  Temat zamknięty słusznie bo wypowiedzi o czymś o czym się nie wie nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...