Skocz do zawartości
GoldNM

 zamknięty Skarga Born

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dzisiaj po północy, przed pierwszą.
Nick gracza: Born
Dowody: ss'y
Świadkowie: brak,
Uzasadnienie: Dzisiaj postanowiłem pograć sobie w cs go na only mirage i okazało się że jakiś gracz odpalił spinbota bo nie dawał sobie rady na mnie. po czym napisałem na chatboxie czy wbije jakiś admin aby go zbanować. Gracz po chwili wyszedł, posiedziałem na serwerze jeszcze z 5 minut z botami po czym wbija born i daje mi bana bez powodu (perma), gdy chciałem zapytać się na chatboxie dlaczego mam bana zobaczyłem że mam bana na chatboxa, podejrzewam że zrobił to Born a najlepsze że nie podał żadnego powodu. 

Gdy napisałem do niego pw to napisał żebym nie zawracał mu głowy głupotami, a na pytanie dlaczego dał mi bana napisał "bo mogę", wydaje mi się że takie zachowanie nie jest odpowiednie szczególnie że jest on Super Adminem.

ss'y :

Screenshot_1.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co z tego, że jestem Super Adminem - nie zmienia to faktu, że jestem człowiekiem tak jak każdy i powiewa mi chłopie co do mnie piszesz.
Czego się spodziewałeś z mojej strony, że będę z Tobą normalnie o tym konwersował?
Bezpodstawnie nikt nie jest karany i tym bardziej nie będę Tobie przychylny po cwaniakowaniu.
Nie mam obowiązku odpowiadania każdemu na pw, to była moja wolna wola, że Tobie cokolwiek odpisałem. Gdzie tu sens moich wiadomości w skardze?

Na chatbox'ie dostałeś blokadę, bo klarownie na nim napisałem, że jeszcze jedna wzmianka o Twoim banie i zostaniesz zablokowany.
Twoje zachowanie było prowokacyjne, odnosiłeś się wciąż do odrzuconego odwołania i Twojej możliwości kupna UB. Zaznaczę po raz ostatni:

NIE MASZ TAKIEJ OPCJI, BO TRZEBA SOBIE NA TO ZASŁUŻYĆ

Ban w CS:GO został nadany, bo MIAŁEM TAKĄ OCHOTĘ. Nie będziemy trzymać takiej osoby na sieci w żadnym wypadku, a po sytuacjach wyżej to byłby żart.
Nie wykorzystujemy screen'ów z pw w skargach, tym bardziej nie używałbym ss'a konwersacji z byłym już OpUBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...