Jump to content

Recommended Posts

Data zdarzenia:06.01.2021
Nick gracza:Aitler
Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2101061215-cs_assault_1337.dem.zip 05:30 - 05:40
Świadkowie: @K4RaMB4 @KAI @JeSVET
Uzasadnienie: Admin odzywał się w sposób lekko wulgarny. Z tego co wiem to admin powinien dawać przykład, a nie rzucać tekstami typu "zamknij ryj" gdy upomniałem graczy o cele gdy było 0:58.

Edited by JugoL^^
Link to comment
Share on other sites


byłem w tym czasie na serwerze przed dostaniem perma 

więc słyszałem jak pan @Aitler odezwał się do @JugoL^^ typu słowa "Zamknij Ryj"   i chwile po tym dostałem perma za czitowanie xdd 

moim zdaniem jak wy macie takich adminów tutaj to życzę szczęścia że tu gracze będą grać nie pozdrawiam śmiesznego Aitlerka :) 

no dobrze znasz się itd  ale słuchaj mnie mój drogi  @Aitler jak ja bym  powiedział np do pemqa lub któregoś admina "zamknij ryj lub coś w tym stylu to coś czuje  że bym dostał bana w okolicy 1-2 h )   

Edited by JeSVET
Link to comment
Share on other sites


Ty no u mnie to jest w 1:04, a upominanie o cele gdy gracz realnie kieruje się w stronę hostów to trochę xD "zamknij ryj" wulgarne podczas gdy trochę się znamy, a gadasz głupoty? no cóż.

 

16 minut temu, K4RaMB4 napisał:

Potwierdzam, aitler (admin) powinien dawać przykład, a przykładem nie jest to że do gracza odzywa się w sposób nie stosowny 

 

Nw czy jesteś osobą, która powinna upominać innych

 

Link to comment
Share on other sites


Licznik HLTV nie jest idealny, więc tutaj nie będę nikogo rozliczać co do sekundy bo to nie ma sensu. Rozumiem chęci @JugoL^^, a z drugiej strony rozumiem @Aitler, że takie upominanie nie koniecznie było potrzebne czy wskazane w tej konkretnej sytuacji.

Przejdę teraz do drugiej sprawy- "zamknij ryj". Rozumiem, że możecie się znać, możecie nawet nie być kumplami, tylko się kojarzyć z serwera, ale takie sytuacje, nawet jeśli gracze znają się dłużej, nie powinny mieć miejsca. Przynajmniej nie na serwerze. Na Teamspeak'u, w zamkniętym gronie, owszem niech każdy robi co chce. Na serwerze, kultura obowiązuje każdego, a admin powinien traktować każdego równo.

@Aitler, na ten moment upomnienie. Tak jak powiedziałem - każdego gracza musimy traktować tak samo, niezależenie od tego kim jest, czy go znamy, czy nie. Więc hamuj teksty i pamiętaj, że Ty jesteś adminem i powinieneś dbać o kulturę zdecydowanie bardziej niż ktokolwiek inny.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...