Skocz do zawartości
JeSVET

 zamknięty skarga na administracje cod 400

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: teraz
Nick gracza: Pemeq Karamba
Dowody:  podeśle demko jak mapa się skończy de_c4  (https://www79.zippyshare.com/v/uCYQrwC1/file.html)
Świadkowie: brak
Uzasadnienie:  gram sobie  i mówię do pemeq  że ma wejść na swój nick ogarnąć osoby bo się nie ciekawie robi na serwerze a pan admin gra se na bratu nicku i ostrzega graczy że mają przestać  tak robić bo bany wyłapią  tak admin się nie zachowuje albo @NumberOne ogarniesz tą administrację  albo ten serwer za niecały tydzień dwa będzie pusty  bo jak mają grać gracze jak admin se może grać na czyimś koncie ale już nie mówiąc że ich ostrzegać powinien wejść na swój nick i upomnienia dać a nie na nicku bratu wbija mu lvl i upomina graczy  a tak poza tym Pan Katana wczoraj był upomniany i to kilka razy a dziś do niego piszę że gracz stawia miny na pochylni a on olał tą sprawę  i se grał i lvl wbijał a jak do niego napisałem że idę i nie będę grał tutaj bo tu nikt nie ogarnia to napisał  "elo"  ani upomnienia mu nie dał ani bana  ani nic    z tej administracji tylko na serwerze ogarnia @Roy Keane zawsze do niego piszę że ma ogarnąć graczy to ogarnia ich a reszta najwidoczniej wyjebka żeby mieć tylko flagi i kolorek a reszta na serwerze co się dzieje to wyjebka :) 

 

Edytowane przez JeSVET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam brat gra na swoim nicku bo ma swojego Steama 

STEAM_0:1579591063  Sid gracza K4RaMB4 

STEAM_0:0:508009550 mój Sid 

Każdy gracz może upominać innych graczy jak łamią regulamin, a to że Karamba gra na innym Steamie na którym nie ma admina to chyba logiczne ze nie ma jak banować bo poprostu nie ma tam admina 

 

Dziś od rana gra K4RaMB4 mnie na serwerze nie było dziś jeszcze wgl możesz zobaczyć sobie moje GT

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, JeSVET napisał:

@NumberOne ogarniesz tą administrację  albo ten serwer za niecały tydzień dwa będzie pusty  bo jak mają grać gracze jak admin se może grać na czyimś koncie ale już nie mówiąc że ich ostrzegać powinien wejść na swój nick i upomnienia dać a nie na nicku bratu wbija mu lvl i upomina graczy

:FailFish:

Godzinę temu, JeSVET napisał:

a tak poza tym Pan Katana wczoraj był upomniany i to kilka razy a dziś do niego piszę że gracz stawia miny na pochylni a on olał tą sprawę  i se grał i lvl wbijał a jak do niego napisałem że idę i nie będę grał tutaj bo tu nikt nie ogarnia to napisał  "elo"  ani upomnienia mu nie dał ani bana  ani nic

A tak poza tym to nas nie interesuje w tym temacie. Piszesz skargę na kogoś, ale w dodatku to jeszcze ktoś tam coś robił. Nie posiadasz konkretnych dowodów - zupełnie niczego.
Bez sensu wzmianka.

 

Z demka nawet słychać, że gra jego brat. Na STEAM'ie również innym się znajduje, na którym nie ma i nie będzie żadnych uprawnień. Załóżmy, żeby sobie grał pemeqq
na koncie brata - to kim Ty jesteś, żeby zwracać mu uwagę i niech krótko mówiąc zapierdala na swoje konto funkcjonować?
Druga kwestia to upomnienia zwykłych graczy, które nie są zabronione.
Grozisz, że serwer będzie za dwa tygodnie pusty? Po prostu ten temat to jest dla mnie jakaś kpina. Prosta zasada - nie podoba Ci się to nie graj.

Skargę odrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...