Skocz do zawartości
JeSVET

 zamknięty Skarga pemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: teraz
Nick gracza: Pemeq
Dowody: https://www27.zippyshare.com/v/TexxYrGC/file.html 
Świadkowie:  gracze którzy grali  jeśli chcą to niech się wypowiedzą 
Uzasadnienie: dobrze gram sobie i no se skaczę i no niechcący  wbiłem na txt ale od razu zszedłem  i już nie wchodziłem a pan se pemeq ubzdurał że siedziałem od początku rundy  a nawet tak nie było  a to że go zabiłem i go boli  coś że ma większy lvl i go mniejszy zabija  to od razu ma mokro  i płaczę to już nie mój problem   na demku widać że raz wszedłem i zszedłem a to że pemeq ma inne podejście do tej sprawy to niech się wypowie i niech da też dowód że siedziałem sobie i nie schodziłem  rozumiem 5 min ban  to nie będę płakać ale no miałem git perk i no staty dobre nawet brak ostrzeżenia nie dostałem od niego i jeszcze jego powiedzenie na koniec  złaź z tego txt albo bana wyłapiesz a nawet na txt wtedy nie siedziałem  tylko to było wczęśniej bo wbiciu na te txt zszedłem  i już nie wchodziłem i patrzę po chwili cyk ban   i jak pisałem do pemeq na steamie że ma mi dać dowód na to że wszedłem na te txt to napisał   nawet  dowodu nie może pokazać bo nawet tak nie było i jest to ban bezpodstawny.  pozdrawiam i Miłego weekendu życzę :)  

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaprzeczasz sam sobie, byłeś na txt zauważyłem to i dostałeś bana na 5 minut, niewazne że byłeś i odrazu zszedłes, ważne że byłeś i ja to zauważyłem i dostałeś bana na 5 minut 

 

~3:42 - na demku jesteś na txt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie jest wyraźnie napisane, że nie możesz się nawet odbić od txt, więc co to za usprawiedliwienie, że wszedłeś i zszedłeś.

Temat został nagrodzony przeze mnie ostrzeżeniem, kontynuowanie Twoich skarg będzie odpowiednio karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...