Skocz do zawartości
FPS_761

 zamknięty Ogólne

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wydaje mi sie ze albo sewer stoi na słabej maszynie albo jest źle zoptymalizowany (moze mod DM to powoduje) w każdym razie ja to tak widzę tzn.strzelajac full auto mikro scinki, duzo graczy niby z niskim pingiem a klatkujacych mniej lub bardziej, W każdym razie wg mnie nie jest to takie płynne ( pisze porównując z serwerem DD2) . A gracze z pingiem powyżej 40 tu juz tragedia.

2.System respaw jak dla mnie jest .......... . Dalej sa takie miejsca gdzie kilku ct sie respi blisko siebie i tt podobnie i ogólnie jest mało tych punktów w których gracz sie może zrespić.

Może testowac jakies inne pluginy.

3.No i goscie którzy siedza w jednym miejscu  pół mapy.Dalej to irytuje i przeszkadza.

4.Ta bonusowa broń do niczego to nie potrzebne. Wiekszośc tam wchodzi zeby sie rozgrzac, postrzelac, pocwiczyc  i wybiera to co chce i czym chce ćwiczyć.

5.Zdarza sie przynnajmiej raz na mape ,czasem czesciej ze gram normalnie,biegam .itp  a tu nagle zrespi mnie w innym miejscu chociaż nikt mnie nie zabił.

Plik z respami

de_dust2.spawns.rar

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pkt: 5 i 2 niedługo zostanie zrobiony.

Generalnie cały czas pracujemy nad serwerem. Wkrótce wprowadzone zostanie jeszcze kilka modyfikacji. 

Dziekuje za propozycje. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...