Skocz do zawartości

FPS_761

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wydaje mi sie ze albo sewer stoi na słabej maszynie albo jest źle zoptymalizowany (moze mod DM to powoduje) w każdym razie ja to tak widzę tzn.strzelajac full auto mikro scinki, duzo graczy niby z niskim pingiem a klatkujacych mniej lub bardziej, W każdym razie wg mnie nie jest to takie płynne ( pisze porównując z serwerem DD2) . A gracze z pingiem powyżej 40 tu juz tragedia.

2.System respaw jak dla mnie jest .......... . Dalej sa takie miejsca gdzie kilku ct sie respi blisko siebie i tt podobnie i ogólnie jest mało tych punktów w których gracz sie może zrespić.

Może testowac jakies inne pluginy.

3.No i goscie którzy siedza w jednym miejscu  pół mapy.Dalej to irytuje i przeszkadza.

4.Ta bonusowa broń do niczego to nie potrzebne. Wiekszośc tam wchodzi zeby sie rozgrzac, postrzelac, pocwiczyc  i wybiera to co chce i czym chce ćwiczyć.

5.Zdarza sie przynnajmiej raz na mape ,czasem czesciej ze gram normalnie,biegam .itp  a tu nagle zrespi mnie w innym miejscu chociaż nikt mnie nie zabił.

Plik z respami

de_dust2.spawns.rar

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...