Skocz do zawartości
HyceK

 odrzucone Odwołanie od bana HyceK COD 400

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: HyceK
Godzina, data zdarzenia: 13.01.2021 19:22
Mapa: de_dust2014
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:1750176909 / 80.87.39.58

Uzasadnienie: Witam, dnia wczorajszego sytuacja była następująca, otóż podejrzewano mnie o wallhacka na codzie 400lv, po chwili dostałem bana oraz screenshoty które muszę wrzucić na forum żeby udowodnić swoją niewinność, uczyniłem to, wrzuciłem wszystko pięknie czekam na werdykt, i się okazało że 1 z 5 screenshotów jest cały czarny ponieważ jak tłumaczył ktoś w tamtym poście musiałem zminimalizować csa, choć tego nie uczyniłem, także w szybkim skrócie - wrzuciłem wszystkie 5 screenów, na 4 z nich było wszystko pięknie, a na ostatnim z nich coś się zbugowało i jest cały czarny ekran nie mam pojęcia dlaczego i tylko dlatego werdykt został wstrzymany i nie dostane unbana, jest to przykre i do tego żałosne że przez jakiś błąd ostatniego screena nie otrzymam unbana.     Proszę o postawienie się w mojej sytuacji oraz o przemyślenie werdyktu ponieważ to nie miałem wpływu na tę sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro nam, ale takie są zasady. Czarny screen oznacza zminimalizowanie gry. Nie ma możliwości że czarny screen wystapił przez "bug". Tak jak poprzednio rozpatrująca osoba Twoje odwołanie, zapraszam do zrobienia 50 reklam. 

Cytat

Kary na Serwerach

Administracja Multi-Head daję możliwość graczowi do odrobienia bana otrzymanego za używanie wspomagaczy na serwerze.
Opcja jest jednorazowa i aby go odrobić "skazany" musi wykonać własnoręcznie 100 reklam dla naszej sieci
Kolejne takie przewinienie skutkuje karą bez możliwości odpracowania!

  • Taryfikator Odpracowań

Czitowanie, skrypty wspomagające celowanie, NoRecoil - 100 reklam
Modele ESL, Celownik do AWP, Czarne ss'y, Odziedziczenie bana, Za późne wstawienie ss'ów - 50 reklam
Skrypty typu BH, SH - 30 reklam

  • Kupno Unbana

Istnieje możliwość kupna UB, wszystkie potrzebne informacje znajdują się ->TUTAJ <-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...