Skocz do zawartości
HyceK

 odrzucone odwołanie cod 400

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: HyceK
Godzina, data zdarzenia: 13.01.2021 19:22
Mapa: de_dust2014
STEAM_ID / IP:  STEAM_1:0:1750176909 / 80.87.39.58

Uzasadnienie: Sytuacja jest już żenująca, 2 dni temu na serwerze cod 400 dostałem podejrzenie o cheaty (ssy do wstawienia), po wstawieniu screenów na forum, okazało się że 4 pierwsze screeny są normalne oprócz ostatniego na którym jest czarny ekran, dlaczego? Też chciałbym wiedzieć. Podobno powodem dla którego pojawia się czarny ss jest zminimalizowanie csa (choć tego nie zrobiłem). Ale zastanówmy się nad tym gdybym nawet cheatował, to co to za sens może mieć ostatni screen, skoro gdybym cheatował i zauważyłbym że dostaje ssy to na pierwszym screenie by mi wyszło że jestem odpałem a potem bym odrazu starał się wyłączyć, ale nie na ostatnim no to sie kupy w ogóle nie trzyma, dostaje screeny i nagle pod koniec miałbym odpalić cheaty? Ja totalnie nie rozumiem waszej decyzji odnośnie pozostawienia mi perma za takie gó**o na które nawet wpływu nie miałem bo jakiś czarny ss pod koniec się pojawił nie z mojej winy. Dajcie mi jeszcze jedną szanse, postawcie się w mojej sytuacji, po latach wracacie do csa 1.6, znajdujecie idealny serwer gracie po 5-10h dziennie, frajda jest niesamowita, nagle jakiś random 70-lvlowy mnie podejrzewał o cheaty zgłosił na u@ ( miał takie prawo, wiadomo) dostaje screeny ja nie obawiając się niczego bo nigdy nie cheatowałem w grach szczególnie w csie bo z tym syfem nie ma zabawy, wstawiam screeny i nagle przez 1 jakiś rozje*any screenoshot na końcu musze zapomnieć o tym serwerze, no naprawde serce sie kraja i jest mi smutno z tego powodu, proszę o postawienie się w mojej sytuacji i przemyślenie werdyktu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...