Skocz do zawartości
Drum

 zamknięty SKARGA NA Minionka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem bana na 15 minut za to iż upomniałem admina że nie wywiązuje się ze Swoich obowiązków. Admin Minionek. Już nie pierwsza sytuacja gdzie gdy tylko przyjdzie na serwer odrazu ma do mojej osoby problemy. Zgłosiłem na u@ że gracz rzuca flashe pod nogi Swojej drużynie, a on to zignorował, więc napisałem na czacie do tego gracza by się osioł ogarnął. Minionek oczywiście z bulwersem do mnie, na co ja napisałem by ogarnął się bo nie reaguje na zgłoszenia a późnie ma pretensje. Dokładnie tymi słowami : "[21 | SILVER I] Drum :  Dzieciaku, ogarnij dupe co? Jest zgloszone na u@ kolejny raz ze rzuca flashe swoim pod nogi a ty nic"

Oczywiście odpowiedź na czacie głosowym bo uważa że jest bezkarny.

obraz_2021-01-27_133922.png

Edytowane przez Drum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wiec tak po pierwsze Tam widze jest napisane ze nie reaguje na zgloszenia u@ no bardzo ciekawe bo na nastepnej rundzie powiedzialem temu graczowi zeby juz tego nie robil i chodzilem za nim specjalnie i juz fleshy nie rzucal. Po 2 jestes na serverze nowy a odrazu od wczoraj zachowujesz sie jak admin mowisz graczom co maja robic jak sie maja odzywac i ustawiasz ich do pionu jak tak zwany admin ja ci juz powiedzialem Zrob podanie na dmina i rob co tylko uwazasz. Po 3  dostales bana 15min jako ostrzezenie bo zaczelo cie juz tam ponosic. Odemnie tyle mam na to swiadkow co do tego zdarzenia  i napewno tutaj sie odezwa. Dziekuje odemnie tyle.

 

 

Na serverze mozna przeklinac ale nie wyzywac !! :)

css_kabul20000.bmp css_kabul20001.bmp

Edytowane przez MilyPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Jeśli jest zakazane np. przekleństwa, czy też obrażanie innych to gracz ma prawo upomnieć drugą osobę jeśli zdarza się to notorycznie. Ale rozumiem, mojej zachowanie może być irytujące dla administracji, bo zaburza im to prace (przejrzystość czatu). Myślę że dojdziemy do porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwazam, że bana dostałeś słusznie ponieważ nie masz prawa obrazac ŻADNEGO gracza nie ważne przy jakich okolicznościach (Wyjątkiem są oczywiście zarty) Jesli gracz zgłasza ze go obraziłeś to już w ogole. Moim zdaniem Minionek i tak był łaskawy dając ci bana tylko na 15min. Mimo wszystko Twoim prawem jest możliwość odwołania się. Minionek zwracał uwagę graczowi ktory utrudniał grę rzucajac fleshe - jestem świadkiem.  Skarga moim zdaniem wyolbrzymiona w czasie bana trwającego 15min mogłeś sie porozciągać a potem wrocic do gry i wyjaśnić z nim to na pv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban minął, jednak trzeba coś wyjaśnić.

@MilyPan Rozumiem ze gracz moze sie zachowywac jakby byl adminem itp, dodatkowo moze byc zdenerwowany bo nie reagujesz na wiadomosci na u@. Jednak banowanie graczy to zawsze ostatecznosc, pamietaj ze jest opcja wyrzucenia gracza z serwera. Ostrzezeniem takim jest wlasnie wyrzucenie z serwera, nie ban na 15 minut.

@Drum jedyne co pokazales to to, jak zwyzywales admina od dzieciakow i zeby ogarnal dupe. Zero dowodow na to ze admin nie reaguje na zgloszenia na u@. Jak juz masz pisac skargi to miej dowody na wine admina, bo tak jak napisalem wyzej, jedynie pokazales tym screenem to to, ze zwyzywales admina od dzieci.

Tyle ode mnie, rozejsc sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...