Skocz do zawartości
KAI

 zamknięty Elektryk usunięcie lub osłabienie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Ci się tylko może wydawać, że jest to klasa za mocna. Jak ktoś leci w int to wiadomo, że z piorunów większość życia będzie Ci zabierał. Są też tacy co nie dają w int i nie są już tacy mocni.

W każdym bądź razie polecam jak będziesz miał mało HP: bind "l" "say /sklep"  pod 1, 2 i 3 możesz sobie dokupić życie zależy tylko czy masz $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


płacz o elektryka hah a ja wczoraj grałem i na  namiestniku zrobiłem staty 17/2 :) 

ale moim zdaniem zostawić elektryka tak jak jest albo go troszkę znerfić ale nie tak bardzo bo wtedy  premki będą lepsze a darmowe będą słabsze 

Edytowane przez JeSVET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmienić dmg elekrykowi lipa , lepsze odjąć tej klasie 1 pioruna , lub ja nie wiem jak wy macie to namierzenie na tym "E" ja to jak mam grzmot to 30min próbuję trafić , podaj ktoś tą komendę ,

@pemeqq Jednego pioruna mu odjąć i po problemie , bo dwa to i tak za dużo na tą klasę , lecz to normalna klasa nie Premka , A jest OP , chyba nawet lepsza od "Zeusa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...