Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Pierożek
Godzina, data zdarzenia:18:10 09.02.2021
Mapa:mirage
STEAM_ID / IP:76561199060123944

uzasadnienie: chcialbym sie odwolac od bana za trolling nie rozumiem dlaczego za 1 takie wykroczenie dostalem tak dlugiego bana jak w regulaminie pisze ze "Admin nie może z miejsca dać najwyższej kary."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielokrotnie wyrazales swoje niezadowolenie na chacie przez to, ze cię zabiłem. Po paru takich sytuacjach które ignorowałem dostałeś gag na 30m po czym postanowiłeś biegać za mną i strzelać tak, aby przeciwnicy mogli ustalic moje położenie, wchodziłeś mi pod celownik, przed co nie mogłem oddać strzału. 

Łącznie złamałeś następujące punkty:

 - Obrażanie/Kultura - Upomnienie - Mute - 5 min - 30 min - Kilka godzin - 1 dzień - 7 dni - Tu otrzymałeś lekką karę czyli gag 30min / swoje niezadowolenie z tego postanowiłeś wyrazić trollingiem

 

- Utrudniane gry - Upomnienie - 5 min - 30 min - Kilka godzin  (wchodziłeś w moją postać)

- Umyślne zabijanie się/greffing - Upomnienie - Kick (strzelanie z pistoletu w miejscu mojego położenia)

Ban na 1D jest związany z brakiem poprawy po gag’u i kontynuacją wprowadzania toksyczności tylko w inny sposób. Uważam, że ta kara na 24h jest możliwie lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że tutaj zaszła ciekawa sytuacja. Nie interesuje mnie to, że Ty byłeś świadkiem @ANGEL.

@coordenice daj mi dowód do tematu, jeżeli to demko to proszę mi to rozpisać dokładnie i dać link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...