Skocz do zawartości
Droisters

Odrzucone podanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 20:33 04.04.2016

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Zakręconyy

 

Dowody:http://multi-head.pl/index.php/topic/86635-podanie-by-droisters/

 

http://iv.pl/images/94100288393859921163.png<-- w razie gdyby edytował

 

 

Świadkowie: Ci którzy przeglądają temat

 

 

Uzasadnienie: Opiekun serwera JailBreak odrzucił mi podanie z powodem "Zdarzają ci się pomyłki" -jakie ?

 

Osobiście nie znam człowieka który nie popełnia błędów.

 

Gdy ja gram na serwie to cie nie widzę bo cie nie ma i ci się niechce grać, bo myślisz, że jak jestes opiekunem to nie masz sprawdzanej aktywności  --> http://www.gametracker.com/player/Zakrecony/80.72.43.106:27033/

 

 

 

Jak dla mnie Zakręconyy nie nadaje się na opiekuna:

 

-Nie daje przykładu

 

-Nic nie robi dla serwera

 

-Nie jest lubiany przez graczy

 

-Ma słabą aktywność

 

 

 

W skrócie ma wszystko gdzieś !

 

 

 

PS: większość graczy dało by mi szanse na okres próbny admina. Więc czemu odrzuciłeś ? Bo zdarzają mi się pomyłki, człowiek uczy się na błędach wiec jak dla mnie to nie jest uzasadnienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie żeby coś ale spinasz o byle co :) Dzisiaj posądzałeś mnie o nie znanie regulaminu. A co się okazało? Że to Ty go nie znasz :) @ jest na serwerze jak wchodzę to go widuję :) więc tutaj nie masz o czym mówić :) Ale poczytaj regulamin dokładnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

  :) @ jest na serwerze jak wchodzę to go widuję :) więc tutaj nie masz o czym mówić :)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gustaw, nie mam nic do cb ani zakreconego ale jak ty mozesz widywac skoro na Gt jest wyraznie ze gra po 3 minuty dziennie ? xD

 

 

 

 

 

 

Droisters to nie prawda że Zakrecony nic nie robi, robi i to duzo gdyby nie on nie mal bys na czym teraz grac ale ostani tydzien widac ze troche olał to. 

 

 

 

Jeżeli miałeś all na tak a miałeś to nie wiem czemu ci to odrzucil zgodze sie z nim ze pomyłki popełniasz "Jak każdy" ale szanse mozna dać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do podania to możesz mieć nawet 100 na tak i mogę ci odrzucić

 

Tak powiedział zakrecony w poprzedniej skardze Szatana to więc dziękuje XDDD

 

 

Aaaa wiem przez co sie to wzielo! Zakrecony nie cierpi droistersa. Nienawidzi wywala go z kanalu nwm za co ma zablokowanego chcial sie pogodzic a zakrecony to samo. Kolesiostwo piekne, zrobcie cos z tym bo zaraz serwer padnie dzieki graczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to za cyrki?!

 

Odwolanie od decyzji opiekuna? Idzcie na ts, wyjasnijcie sobie na steam, cokolwiek. Naprawde nie ma potrzeby robic takiej szopki. Wystarczy zglosic to wyzej, a nie publicznie prac tu brudy. No chyba, ze macie po 12 lat. I rozliczanie opiekuna na pewno nie jest w kompetencji graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

...

 

PS: większość graczy dało by mi szanse na okres próbny admina. Więc czemu odrzuciłeś ? Bo zdarzają mi się pomyłki, człowiek uczy się na błędach wiec jak dla mnie to nie jest uzasadnienie.

 

 

Trzy bany za kulturę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...