Skocz do zawartości
CukierkowyMario

problem z klasą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamy problem z klasą cichy zabójca , gdy grasz 1 vs 1 lub 1 vs 2 , to przenosi samo na serwerze ludzi do drużyny ct lub tt , min. 
Gdy 2 graczy jest w tt a jeden w ct który gra tą klasą cichy zabójca , automatycznie po 3 rundach , przenosi jednego lub dwóch graczy do ct lub tt w zależności gdzie jest ten gracz z tą klasą - cichy zabójca ,
zauważyłem to już od dłuższego czasu ale stwierdziłem że to może być jakiś bug i nie pisałem tematu może się samo naprawi , ale gdy dzieję się tak dość często to trzeba napisać o tym post , 
Grałem assasinem nic nie zmieniło się ,  żadnej zmiany nie było w drużynie , dopiero gdy zmieniłem na cichego zabójcę to zaczął się problem . @WolfIDraV no ok , ale to lepiej jak by tą klasą nie grać jak jest mało osób , ? ,  mało osób mam na myśli 3/2 osoby , by problemów nie było ?

 

Dowody nagrany filmik

Edytowane przez CukierkowyMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to spowodowany tym, że cichy zabojca ma odrodzenie na respie wroga.

Odrodzenie na respie wroga działa na zasadzie, że dany gracz jest na chwile przenoszony do przeciwnej drużyny gdzie się respi a później spowrotem jest zmieniana drużyna na taka co powinien mieć.

A serwer wyłapuje w tym momencie, że jest 2 graczy w jednej drużynie a 0 w przeciwnej i dlatego przenosi graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...