Skocz do zawartości
TeWu1337

 odrzucone Odwołanie od blokady.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TeWu multi-head.pl

Godzina, data zdarzenia: 02-17-21 09:32

Mapa: mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:521530796

Uzasadnienie: dostałem bana, pan admin nie raczy mi nawet na pv odpisac za co. Kilka dni temu dostalem bana na jeden tydzień za reklamę w nicku (a było to strona goboosting), od której się odwołałem. Nie będę tu więcej się rozpisywać, bo i nie ma sensu. Czekam na rozpisane demko w takim razie @coordenice

 

 @ANGEL mógłbyś podesłać mi linka do wszystkich demek z serwera (nie wiem, gdzie moge je znaleźć)?

@coordenice chodzi o 4. minutę filmu? nie wiem, trudno byłoby nie sprawdzić okna, kiedy slysze, ze ktos tam strzela

Edit: ahh, w 6.50 rzeczywiscie ide do jungli, jakbym o nim wiedzial. Moim jedynym wytlumaczeniem jest to, ze na shorcie byl typo, a z pma bym go nie zabil i probowalem uciec

Edytowane przez TeWu1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze 2 rundy pistoletowe skacze ci celownik z tec`a. Potem akcja w oknie gdzie na pol kilometra leci ci celownik na head (ale moze to byc spowodowane odrzutem). Wielokrotnie wchodzisz na bs`a polsprawdzajac ale jednak masz info.  Demko widział @ANGEL i @Skrillex przy czym @Skrillex potwierdził moje podejrzenia (co do wh).

A no i okcja z wh na oknie gdzie wiesz gdzie jest przeciwnik.

 

Edytowane przez coordenice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...