Skocz do zawartości
F4N4TYK

 odrzucone Pierwszy ban i od razu na 3h???

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FunnyPanda ^^
Godzina, data zdarzenia: 21.02.2021 - 21:15:20
Mapa:  de_lidl
STEAM_ID / IP:  Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1853162942 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 91.246.110.127 '
Uzasadnienie: Witam! Dostałem bana za niby prowokacje , tylko jak nawet były te prowokacje , a nie sądzę by One były jakoś przesadnie obrażające i bardzo prowokujące gracza .... To chyba taki długi ban mi się nie należał. Po drugie ja należę do osób , z którymi łatwo się dogadać , czyli wystarczy mi powiedzieć "Panda przestań tak pisać bo zaraz będę musiał Ci bana wlepić" i w tym momencie ja się uciszam!!! Według mnie za długiego bana dostał , nawet jak wyjdzie że ban został prawidłowo nadany , to troszkę przesadzona kara .... skoro inni dostają za prowokacje w szczególności jak to jest pierwszy ban to leci 5 minut jako ostrzeżenie a nie od razu im wlepiają 3h xDD 

@pemeqq czemu wysyłasz dowody niby na mnie , które się otwierają w notatniku??? Nie mówię ,że zostały One przerobione , ale według mnie takie dowody to  zerowe dowody , bo łatwo wziąć i wpisać kogoś nick w dane miejsce xD  Po za tym brata swojego nie oznaczaj , bo wiadome co by tu napisał xDDDD 

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w twoim przypadku przyjacielu to nie była pierwsza prowokacja w moją stronę bądź w stronę również innych graczy a ostrzegałem cię nieraz że jeszcze raz zaczniesz prowokować to dam ci bana i w końcu go dostałeś. Tobie się zbierało już od dłuższego czasu, na początku może przymknąłem na to oko, nie wypieram się, ale tego już za wiele i w końcu dostałeś długo wyczekiwanego bana za prowokacje 



jako świadków twej prowokacji mogę oznaczyć @PyceK @Toksem @Fox_r2 @K4RaMB4oraz gracze na serwerze którzy mogli to też zauważyć
a i jeszcze oznaczam @JugoL^^ bo tam też jest w jego stronę prowokacja  

@F4N4TYK to jak coś nie musisz zwracać uwagi na karambe ale są też inni świadkowie :D



20210221212855_1.thumb.jpg.fc91a3b54aab63610cbbbdba930bd166.jpg



 

prowokacja pandy.txt

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam niejednokrotnie byłem świadkiem twoich odzywek i głupich tekstów na przykład na SB. Mówisz, że wystarczy z Tobą pogadać, a mimo, że byłeś upominany przez pemeq'a nic się nie zmieniło. 

Ban rzeczywiście może trochę przydługi, ale powinien dać Ci do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...