Skocz do zawartości
gog

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 26.02.2021
Nick gracza: Kenzy2k
Dowody: 
Świadkowie: 6 osób w drużynie
Uzasadnienie: Wyzywa jedną osobę na serwerze po czym mówi, że się z tą osobą zna i może tak robić. Chwilę później napisałem cytując: "zamknij ryj chorzowski psie" kierując to do osoby, z którą sobie tak wcześniej żartowaliśmy. Dostałem za to muta na 30min. W dodatku Kenzy2k uważa się za kogoś kto może bez konsekwencji nieodpowiednio zachowywać się na serwerze , zamiast dawać przykład innym jako admin. Jest to admin, który podejmuje też złe decyzje podczas banowania. Jakiś czas temu dostałem muta za "prowokację" pisząc prawdę o administracji tego serwera nie ubliżająć nikomu i nie stosując wulgaryzmów. Kolegę ewidentnie "zapiekła dupa" i musiał mi dać muta. 

mh 2402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygladala tak ze moriacy wchodzac na serwer powiedzial do mnie ale z ciebie bot a ja zartobliwie zamknij pysk bocie on sie zasmial po czym sunv1 zaczol plakac do mnie ze tak sie nie powinienem zachowywac a ja ze tak ale sie z nim znam wiec nie mial nic przeciwko wiem ze tak nie powinienem robic ale mialem swoich znajomych w druzynie i kazdy to wziąl za zart po czym sunv1 na czacie druzyny napisal zamknij ryj chrzanowski psie odebralem to jak by pisal do mnie poniewaz nie zauwazylem ze on z kims zartuje, jeszcze wczesniej na zalaczonym obrazku widac jak pisze do mnie cos jeszcze smutny adminku? a kolega nie dostal muta tylko gaga wiec ktos tu sie musi nauczyc rozpoznawac gaga a muta pozdro <3

 

Edytowane przez KennyS v2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to bez różnicy czy mute czy gag. Nie nadajesz się do bycia adminem i tyle. Wychodzi na to, że jesteś pępkiem świata i hipokrytą. Cytując: "cos jeszcze masz do powiedzenia smutny adminku?" co tu jest prowokacją? Określenie smutny nie było bez powodu, ponieważ zbanowałeś mojego ziomka za "cheatowanie" - no śmieszne, śmieszne. Gość nie był w ogóle odpalony i to jest kolejna sytuacja, która pokazuje, że jesteś beznadziejnym adminem który uważa się za lepszego od innych z możliwością banowania osób które mu nie odpowiadają. Nazywasz mnie kozakiem argumentując to tym, że nie używam mikra. Co w tym złego że nie udzielam sie na vc? Kozakiem, a właściwie cwaniakiem można nazwać ciebie. W swojej wypowiedzi piszesz, że zacząłem płakać. Raczej byłem zdenerwowany tym, że taki adminek sobie pozwala wyzywać  a fakt że się z tym gościem znasz jest w tym przypadku niczym - jesteś adminem i nawet w koleżeńskiej sytuacji coś takiego jest nie na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeden czy drugi nie pokazał należytego przykładu z tego co czytam. Żartujcie sobie wszyscy na pw, aniżeli na serwerze
- gdzie nie potrafi jeden czy drugi odebrać, co jest złe, a co nie.
Nie będę tu łapał każdego za kark i tłumaczył jak powinien się zachować, więc mam nadzieję, że wasza dwójka się "ogarnie".

Argumentacja zbanowanym kolegą - "bo jest czysty" jest lekko z czapy. Kolega mógł napisać odwołanie od bana na forum i zobaczylibyśmy co i jak.
Co do Ciebie @KennyS v2 trzymaj słowa na wodzy, jesteś adminem.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...