Skocz do zawartości
Witkacy

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, pograłem troche na waszym go modzie i zauważyłem że rusza sie u was celownik podczas strzelania. Z racji że to jest go mod czyli CS:GO w wersji 1.6 ze skinami itp to celownik też nie powinien sie ruszać bo w go sie nie rusza :D. Argumentów jakiś nie mam abyście to dodali ale na pewno gracze nowi by zauważyli że to jest faktycznie cs::go w 1.6 a nie tylko skrzynki, klucze i skiny i modele :D. Czekam na wasze wypowiedzi :)

Edytowane przez Witkacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2021 o 12:14, Witkacy napisał:

Z racji że to jest go mod czyli CS:GO w wersji 1.6 ze skinami itp to celownik też nie powinien sie ruszać bo w go sie nie rusza :D.

Nie do końca zrozumiana propozycja .:meeting:

Jak gram to nie widziałem żeby ktoś kiedyś się skarżył na to że celownik się rusza , przecież to jest w każdym CS :policeman:

Mimo to że propozycja ciekawa był bym za tym by zostawić to jak jest żeby graczom się grało dobrze jak dotychczas:pepeboss: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.02.2021 o 12:14, Witkacy napisał:

Dzień Dobry, pograłem troche na waszym go modzie i zauważyłem że rusza sie u was celownik podczas strzelania. Z racji że to jest go mod czyli CS:GO w wersji 1.6 ze skinami itp to celownik też nie powinien sie ruszać bo w go sie nie rusza :D. Argumentów jakiś nie mam abyście to dodali ale na pewno gracze nowi by zauważyli że to jest faktycznie cs::go w 1.6 a nie tylko skrzynki, klucze i skiny i modele :D. Czekam na wasze wypowiedzi :)

ruszający celownik sam sobie musisz zmienić, bo to ustawienia użytkownika - nie błąd po stronie serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na pewno są takie typu pluginy, ale czy jest sens się tym bawić? myślę, że nie.  :peeposhrug: Ruszanie się celownika pomaga w kontrolowaniu rozrzutu, a jeżeli by to zmienić to jestem pewny, że ludzie by się skarżyli na to, że to tylko wkurza itd. mi to np. by przeszkadzało przy fullauto, bo nie wiesz kiedy wziąć celownik w dół żeby kontrolować rozrzut, a patrzyć się gdzie lecą strzały to by było bardzo utrudnienie gry skupiać się niepotrzebnie na tym i wszystkich by to wkurzało, więc jestem przeciwny tej propozycji. :) ale mimo to i tak dzięki za propozycję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...