Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: skuno              NIE JEST TO KONTO ROBIONE POD ADMINA WCZESNIEJ POPROSTU NIE MUSIALEM SIE ODWOLYWAC DO ZADNEGO BANA ANI WYSYŁAĆ SS
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): 5/10 (musze sobie przypomnieć wszystko :p)
Doświadczenie: byłem adminem na innych sieciach ale to dawne czasy
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: nie aktualnie czekam na święta bo będzie przecena :D
SID:STEAM_0:0:543579743
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199047425214/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Skuno/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Facebook, GG , messenger , discord - Igorek#6895
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dogaduje się z graczami i umiem odróżnić kogoś kto używa wspomagaczy w tej pięknej grze. Nie będę tu mówić jak to ja bym się nie przydał podczas gdy nie ma admina na serwerze bo na waszej sieci zawsze ktoś jest ale może przyda się mała pomoc starym wyjadaczom :D

Edytowane przez Skuniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie podanie troszkę za szybko napisane 

+wiek

+doświadczenie

+/- amx

+/- GT godzinki jako tako masz

- Steam co jest obowiązkowe

Widziałam cię z parę razy na serwerze i problemów z tobą nie było za co masz +

Pograj jeszcze troszkę, daj się poznać lepiej graczom jak i administracji i złóż podanie za 2tyg a będę jak najbardziej na TAK :D 

Ale i tak powodzonka życzę! :animutronik:

 

Edytowane przez HoLii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie za podaniem ehhh...

AMX+ 5/8****

WIEK+

STEAM-

DOSW+

GT+/-

Kup steama dobij godzinek zapoznaj sie dobrze z graczami i proboj dalej powodzenia! 

VISTER ja dalej jestem za tym ze nas na serverze jako adminow jest wystarczajaco  i dobrze sobie radzimy  a wiec rekrutacja powinna byc OFF dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment jestem na nie, ale jakbyś za 2tyg złożył podanie byloby ono ciekawsze

+Znam twój nick na serwerze widać cie i słychać

-Konto na forum

+Wiek

-Steam

-Ewidentnie nie przeczytałeś skali AMX dzięki, której łatwiej byloby Tobie ocenić swoje AMX

-Daj się lepiej poznać graczom

Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualna ilość godzin spędzana na serwerze przez adminów jest wystarczająca. Jednak niektórzy zaczynają trochę olewać temat. Kup CS'a na STEAM na przecenie i napisz podanko.  Z twoim GT o przyjęcie na to stanowisko nie powinno być problemu. Aktualnie niestety odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...