Skocz do zawartości
KAI

 zamknięty Propozycja blokady perków na klasach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wychodze z propozycją blokady perków: notatki sapera, wyposażenie wsparcia, grzmot dla klas: Elektrykowi i Zeusowi: ; Saperowi i mordercy   Rusek,  Aspirant. Ponieważ czym więcej inta mają te klasy to więcej zabierają z umiejętności więc jak komuś trafi się na klasie elektryk Grzmot to moze mieć nawet5 błyskawic które zadają nawet 200+ dmg tak samo jak notatki sapera dla sapera. 

Edytowane przez KAI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to ja bym zrobił tak np jak się trafi jakiś perk np ten grzmot lub coś na które klasie masz jakieś miny błyskawice lub coś w tym stylu to zamiast ta osoba gra tym perkiem  to jak ma tą klasę to ten perk który trafi to usuwa się jej i zmienia na inny perk  żeby po prostu nie grało tak jak mówisz  

jestem za twoją propozycją   pozdrawiam   miłego wieczoru życzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


emm kiedyś było blokowane perki i po prostu one nie dropiły ale to jest totalny bezsens po to są perki by były one do klas więc bezsensowne jest blokowanie tego bo trzeba by było blokować tez inne perki na innych klasach (tak jak ktoś kiedyś wspomniał zablokować autodestrukcje na cichemu zabójcy) wiec no to jest naprawdę głupie

jestem na nie nie ma co blokować perków na klasach kiedyś to było i się nie sprawdziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blokowanie perków wiązałoby się ze sprawdzeniem i brakiem możliwości używania jakiegokolwiek perku przez każdą klasę, tzn. każdy perk stanowi podwójną umiejętnośc danej klasy. Przemyślimy czy będziemy blokować, a jeżeli to zrobimy to bez jakiejś przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...