Skocz do zawartości
ALJZK

 zbanowany 2 odpałów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: "ES VAC SENIOR" i "Smerfik(big dick.)"
Godzina, data zdarzenia: 2021-03-11 11:28 do 11:44
Mapa: am_aztec2015_vnh
Serwer: Arenka 1vs1 #2
Link do demka: http://561.gotv.pro/srv63812/auto0-20210311-112851-1708507119-am_aztec2015_vnh-______________________1V1_ARENA__2__________Multi-Head.pl_____1s1k.dem.zip
STEAM_ID/IP:
"ES VAC SENIOR" STEAM_1:0:561841974
"Smerfik(big dick.)" STEAM_1:0:594352819

Uzasadnienie: Witam zacznijmy od gracza "ES VAC SERNIOR" jak widać gracz wbija na serwer prosi o pochwały po czym okazuję się że jeździ celownikiem po ścianie na przeciwniku pickuje zawsze na przeciwnika więc nawet się nie kryje z posiadaniem wh więc proszę o szybkie rozpatrzenie demka i danie Panu bana. Teraz gracz "Smerfik(big dick.)" chciałem nadmienić iż to gracz topkowy gra trochę już na serwerze wcześniej zawsze wychodził jak wchodziłem na serwer czy na spec chciałem też dodać że Smerfik chwalił się że grał na serwera hvh i niektórzy gracze jak wchodził mówili tylko proszę się nie kręć  + posiada nowe konto z 20h w grze i 2 stopniem ma bardzo dziwne sytuacje które były akurat na tej mapie do wychwycenia jak grał przeciwko np. "ES VAC SENIOR" więc proszę o szybkie rozpatrzenie demka i obdarowaniem banem jeżeli gracz gra na wspomagaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...