Skocz do zawartości
Xel

Odnośnie lduzi odpalonych?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaznaczę z góry,że nie jestem miły jak coś takiego widzę więc przepraszam jak kogoś urażę...

11.03.2021 rok godzina 22.45 gram k***a mać dwie mapy oczywiście jak nie ma Admina to odpaleńcy grają na wh... Typowo widać jakiegoś gościa "twojstarytopedal" odpalony lata na wh...

Przychodzi godzina 23.10 wchodzi admin i k***a mówię mu,że chociaż niech ss zrobi cokolwiek.. To nie on stwierdza,że gość jest czysty i dodaje "za chwilę nie będzie z kim grać na serverze" zaznaczę moją sugestię jak tak będziemy robić to rzeczywiście nie będzie z kim grać bo będą sami odpaleńcy grać. I nie teraz odniosę się do Admina... GOŚĆ NIE BYŁ CZYSTY ALE JAK GRA IDZIE DOBRZE to rzeczywiście po co banować skoro ma się go w team Panie adminie. tylko po to założyłem tu konto... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie ludzi odpalonych mogę dodać, że jeden z adminów cod200 pogrywał sobie na trigerze + wh. Nazwy może pisać nie będę, jak będzie chciał to może sam się przyzna xd

 

@GrubY312  był tym cheaterem :v

Edytowane przez Lightness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, Lightness napisał:

Odnośnie ludzi odpalonych mogę dodać, że jeden z adminów cod200 pogrywał sobie na trigerze + wh. Nazwy może pisać nie będę, jak będzie chciał to może sam się przyzna xd

Widze że mamy te same informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 12.03.2021 o 09:53, Lightness napisał:

Odnośnie ludzi odpalonych mogę dodać, że jeden z adminów cod200 pogrywał sobie na trigerze + wh. Nazwy może pisać nie będę, jak będzie chciał to może sam się przyzna xd

 

@GrubY312  był tym cheaterem :v

ajaja masz mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problemem tego serwera jest fakt że osoby nim zarządzające mają na niego wywalone.

Na serwerze nie ma balansu, błędów też jest sporo. Adminów praktycznie nie ma, a jak są to też mają wywalone ale im się akurat nie dziwię jeżeli serwer jest w takim stanie :) 

A czat na serwerze najczęściej wygląda tak: https://prnt.sc/10kqegm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...