Skocz do zawartości
CZXC

 pozytywne ADMINISTRATOR DEMENTOR ZA CO BAN ?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:czxc
Godzina, data zdarzenia: 18:33 13.3.2021
Mapa:de_dust2
STEAM_ID / IP:'STEAM_0:1:555424679' / IP: '195.43.66.222'
Uzasadnienie: Żądam rozpisania dema przez administratora bo skoro zbanował mnie za Wh + AIMBOT w jego mniemaniu to musi miec na to dowód. Zostałąm zbanowana za doba gre, bez wykonania screenow nagrania dema. Proszę jakaś kompeteną osobe z adminsitracji o usuniecie tego czlowieka z administracja gdyż jest poprostu nie kompetetny czekam na rozpisanie dema nie obchodzi mnie skad je Pan DEMENTOR weźmie skoro zbanowal za aima + wh musi miec dowody. Swoją drogą propouje lepiej dobierac administracje bo jesli ktos poprostu góruje na serwerze nad innymi graczami i zostaje za to zbanowany no to troche slabo.

 

Ponizej wrzucam screen bana nie ma an idema ani ss . Teraz kolega się tlumacz  

Jednocześnie apeluje o usuniecie tej osoby z administracji.ban.thumb.png.4235780bc687efd3acffedc8062465bb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma rozpisac demko bo zbanowal mnie za ponoć czity niech więc to udowodni. Nie mozna rzucac banami na prawo i lewo bo ON sądzi ze ktos ma czity. To troche jakby administator forum teraz zbanował cie bo jadleś na sniadanie bulke z pomidorem a on nie lubi pomidorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...