Skocz do zawartości
ANGEL

 odrzucone [Support Admin] ANGEL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ANGEL
Wiek: 19
Link do BanID:
CS 1.6/CS:GO
*: CSGO 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jestem aktywny codziennie.
Coś o sobie: Paweł umiem czytać umiem pisać...
Doświadczenie: Dostałem flagi od @Born ale przesadziłem w jednym momencie przez jednego gracza, który doprowadził mnie do szału na TS i dostał odpowiedź na serwerze następnie blokadę kto wie to wie.
Dlaczego Ty: Działam już 2 miesiąc w UBT i wydaję mi się, że moja pomoc jako Support Admin   pomogłaby mocno. Gdy przykładowo gram na serwerze gdzie nie ma Administracji mogę zareagować od razu i ukarać gracza co wpłynęło by na ulepszenie rozgrywki. Mam nadzieję, że dostanę jeszcze raz szansę i będę mógł nadrobić te błędy, które popełniłem.

Pozdrawiam 

*Można wybrać to i to*,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, ANGEL napisał:

przesadziłem w jednym momencie przez jednego gracza, który doprowadził mnie do szału na TS i dostał odpowiedź na serwerze następnie blokadę kto wie to wie.

Facepalm xD

Neutral:

Miałeś flagi, ale z alojzykiem odwaliliście manianę, za co oboje dostaliście to, na co zasłużyliście.

Coś tam w UBT robisz

Aktywny jako tako jesteś

Mimo wszystko masz neutral za całokształt, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ochłoń, popracuj, wtedy zobaczymy.
Po tygodniu od zabrania flag jako UBT - piszesz podanie na Supporta.

Rozumiem, że to są dwie różne kwestie, ale nie przesadzajmy.
Tak jak pisałem - poczekaj jeszcze trochę i popracuj, zobaczę czy wtedy warto oddać te uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...