Skocz do zawartości
EywidzeCie

 odrzucone EywidzeCię na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: EyWidzeCię
Wiek:  18
Znajomość AMXX (0/8):  myślę, ze tak  w granicach 4 do  5 :D, ale szybko się uczę.
Doświadczenie: Byłem adminem 2 lata temu na innej sieci, i nie miałem tam problemów, ogarniałem  wiec mysle, że jak dosatne taka szanse,aby nim zostać to będę dawał z siebie 120% :D
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak posiadam
SID: STEAM_0:0:593887126
Link do profilu na STEAM:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199148039980
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/EyWidzeCię/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  steam/forum

Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: TAK
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Bo często, gdy gram wczesnym rankiem często trafiam na cziterów, i osoby, którzy udzielają się zbyt często, choć nie mają ukończonych 16 lat, i często brakuje takiej osoby, która by pilnowała tego porządku, a jestem lubianym graczem bez konfliktowym, i można powierzyć mi taka funkcje jak to mówią „Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana". 

 

@@Przepraszam bardzo, ale dosłownie napisałem, i to w formie żartu, że Cię zakopie jak Paulinkę mi ruszysz, ale spoko widze, że ktoś tu nie ma poczucia humoru, i sie będzie negatywnie wypowiadać pod moim podaniem, ale Ci ludzie są podli :D

@@02414 Z tego, co mi wiadomo jak jeszcze nie miałeś admina to wyzywałeś tutaj ludzi i to ostro, bo pamiętam takie akcje, wiec w tym momencie trochę hipokryzja wieje, ale spoko każdy ma swoje zdanie :)

 

@@szefu Z tego, co patrze to mamy podobne gt, wiec nie mów mi, że jest jakieś słabe, porównaj sobie innych adminów gt, ale dzięki za wypowiedz pod podaniem :), ale na razie to jeden gracz wyraził zła opinie, a wy już, że jestem nielubiany :D. Ktoś tu chyba nie chce więcej adminów i dlatego taki odzew.

 

@gazdi Ty to już w ogóle masz fajne gt, ale spoko, i tak powiedzą, że ja mam gorsze. :P  https://www.gametracker.com/player/Gazdi/91.224.117.52:27140/

Nie mam nic do Ciebie, ale mniej swoje zdanie na drugi raz, a nie ,ze dosłownie przytakujesz koledze..  :D 

Edytowane przez EywidzeCie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

+Nick znany na serwerze

+Wiek

+Doświadczenie

+amx (Jak sobie przypomnisz to na pewno bedzie tylko lepsze)

+Zgłaszasz graczy

+Aktywny na chat jesteś, żartujesz sobie dużo z graczami

-/+ Nie lubie stawiać ,,-/+'' bo coś jest albo zaletą albo wadą ale tutaj trudno mi ocenic jednogłośnie konto na forum

+Steam

Życzę powodzenia :D

 

 

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam za dużo do gadania, ale moim zdaniem nie zasługujesz na admina z prostych przyczyn. Często Wyśmiewasz się z innych np. ze mnie gdy napisałem podanko i proszę wyrazić swoje zdanie odpisałeś mi ze i tak się niedostane i kilka innych słów. Odpowiadasz z ironią i sarkazmem. Wyzywasz innych np. mnie gdy żartowałem z paulinką że ją kocham to powidziałeś że jestem je... dzieciakiem. Tyle mam do powiedzenia Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE pomimo tego że masz

-Steam
-Godziny
-wiek

Moim zdaniem adminów jest wystarczająco, i z tego co mi koledzy admini mówili to za miły w stosunku do innych nie byłeś + pamiętam też co pisałeś jak nie miałem admina
aż do momentu gdy złożyłeś podanie,

1 godzinę temu, EywidzeCie napisał:

Przepraszam bardzo, ale dosłownie napisałem, i to w formie żartu, że Cię zakopie jak Paulinkę mi ruszysz, ale spoko widze, że ktoś tu nie ma poczucia humoru, i sie będzie negatywnie wypowiadać pod moim podaniem, ale Ci ludzie są podli :D

żarty nie żarty nie powinieneś takich rzeczy pisać jeśli próbujesz startować na role admina + nie każdy musi mieć takie samo poczucie humoru jak ty ,i także to jak piszesz do innych graczy wpływa na to jak cię widzą nie znają cię prywatnie, więc może mieć negatywne nastawienie co do ciebie

Godzinę temu, Skuniak napisał:

Wyzywasz innych np. mnie gdy żartowałem z paulinką że ją kocham to powidziałeś że jestem je... dzieciakiem.

no i to co kolega napisał wyżej też troche stinky cheese i tak poczekam na wypowiedź kolegów z administracji chociaż wątpię że będą mieć inne zdanie

jeszcze raz na NIE popraw się  i spróbuj następnym razem

// pominąłeś jeden punkt w podaniu w sumie najważniejszy
" Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: "

// @EywidzeCie no mi z tego co wiadomo to nie wyzywałem "ostro" tak jak napisałeś, każdemu czasem zdarzy się rzucić "ku***ą" lub innym tego rodzaju słowem ,ale graczy wyzywać nie wiem gdzie ty takie rzeczy usłyszałeś i od kogo ,a twoje pisanie że ktoś jest jeb... dzieciakiem oraz że kogoś zakopiesz bo to twój "humor".Jak chcesz poproś administracje żeby logi sprawdziła co pisałem do innych (o ile pisałem) nigdy nie powiedziałem komuś że jest jeb... lub inne tego typu także nie wiem gdzie masz te "swoje" sytuacje które pamiętasz

 

Edytowane przez 02414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejka :hi:

Jestem na NIE. :/

+STEAM

-GT  (Miałeś dobrą aktywność tylko przez dzisiejszy dzien jak i wczorajszy. Nie mówię,że masz siedzieć po 7h dziennie czy coś,ale jak ja startowałem to miałem dużo godzin zrobionych w jednym dniu np.)

+wiek

+ godzinki na serwerze

Lecz wielkim minusem jest to jaką opinie mają o tobie gracze jak i admini. - Niby poczucie humoru masz lecz swój dziwny charakter okazujesz w postaci wyśmiewania sie i takiej troche pogardy :monkascari:

Jestem tego samego zdania co @02414  Odczekaj troche, niech twoja opinia sie zmieni i będzie gitarka. - Jeżeli jednak dostaniesz tego admina bo wypowiedzą sie inni gracze którzy maja o tobie dobre zdanie to życzę Ci powodzenia bo każdy zasługuje na szanse. :happyface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.
Dużo tu już nie mam co dodać, bo już to zrobili koledzy wyżej i zgadzam się z tym co napisali. Poczekaj te 2 tyg może więcej, popraw swoje zachowanie i napisz jeszcze raz podanko

//Co to tej wypowiedzi do szefa to bardziej liczy się zdanie i wypowiedzi adminów niż graczy i jak chcą to się mogą wypowiedzieć

//Tak, bo jakbyś nie wiedział to chodzę do szkoły i nie jestem nolifem żeby 24/7 siedzieć przy csie, a poza tym liczy się to, że znajduje czas chociaż jakiś żeby wejść i ogarnąć jak nie ma jakiegoś admina czy coś, a sam nie jestem z administracji i jak mnie nie ma to ktoś inny jest proste  

\\ Nie przytakuje, bo po co mam to samo pisać skoro oni już wszystko napisali na twój temat. To tak jakbym zrobił kopiuj wklej 

Edytowane przez GAZDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak poprawisz swoją opinie na serwerze napisz podanie ponownie. Do tego nie widzę sensu by komentować każdą opinie. Aktualnie odrzucam ze względu na to. Innym przeciwskazań nie mam. Z takim GT nie powinno być problemu z akceptacją. CL/ 

E v1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...