Skocz do zawartości
szvecya

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry pragnę napisać, że jeżeli napisałem w złym dziale temat, to proszę mi przenieść do odpowiedniego działu, na forum jest strasznie dużo rzeczy, i ciężko mi coś znaleźć jako nowemu użytkownikowi.

Data zdarzenia:teraz
Nick gracza: @Barb.
Dowody: https://ehltv.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-2104020020-de_kabul32.dem.zip
Świadkowie: demko
Uzasadnienie:

 

Generalnie, to robiłem sobie ducki na rolce, i pan admin chyba nigdy stref na oczy nie widział, bo twierdził, że robie SGS`y. 

Racja robiłem ducka na rolce, ale nie używałem stref, więc nie miałem prawa robić żadnych SGS`ów, ponieważ bez stref nie uzyskiwałem prędkości. Więc żadnych SGS/GS nie robiłem, a administracja próbowała mnie na siłe zmusić, że je robie + sam admin na @@ pisał, żebym zaczął je robić. Macie strasznie napiętych tych adminów na tym FFA^>^

Jedyne przez co pozyskiwałem prędkość to w locie robiąc strefy które są legalne. 

 

 

 

Co do powodu bana, to też proszę nauczyć admina troszkę kultury, bo na serwerze taka obowiązuję, a admin banujący z opisem "Ogarnij ADHD" chyba jest nie bardzo nie na miejscu. @Barb. jesteś naprawdę dojrzałym adminem, tylko pogratulować zachowania. :dogeKEK:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Włączę się do tematu, bo to ze mną rozmawiałeś na @@.

Chętnie zobaczę jak stwierdzam, że robisz Sgsy. Napisałem, że jak je zrobisz to wylecisz i się przekonasz o tym, dlatego zachęciłem :) Palisz rolkę, przez co skracasz drogę szybciej i tego Ci zakazałem, nie stref w locie. Zacząłeś płakać na czacie mimo, że dostawałeś tylko ostrzeżenia, iż masz tego nie robić. Wczoraj było tak samo i ja nie wiem czemu się zacząłeś czepiać tych stref w powietrzu o których nikt nawet nie wspomniał. 

25 minut temu, szvecya napisał:

Co do powodu bana, to też proszę nauczyć admina troszkę kultury, bo na serwerze taka obowiązuję, a admin banujący z opisem "Ogarnij ADHD" chyba jest nie bardzo nie na miejscu. @Barb. jesteś naprawdę dojrzałym adminem, tylko pogratulować zachowania. :dogeKEK:

Jesteś chyba ostatnią osobą która może mówić o kulturze. Wczoraj nazwałeś gracza który stwierdził, ze czitujesz "śmieciem"

http://bansmh.glist.pl/ban_list.php?bid=2465 (ciesz się, że dobry Grajo dał Ci bana na 30 minut :) )

Nie wiem na co ta skarga finalnie? Na to, że dostałeś bana bo kolejny dzień się kłócisz zamiast zaakceptować prośbę niepalenia rolki? 

@Barb. Mógł dać inny powód, ale ten nie jest jeszcze aż tak obraźliwy. Dlatego upomnienie słowne otrzymuje. 

Edytowane przez MARCINKSYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, MARCINKSYS napisał:

Jesteś chyba ostatnią osobą która może mówić o kulturze. Wczoraj nazwałeś gracza który stwierdził, ze czitujesz "śmieciem"

XDDD nazwałem go tak na u@ w zgłoszeinu do Ciebie, a ty mi dałeś bana za "obraze admina" to kogo Ci dwa dni temu obrażałem? gracza? czy admina...

 

12 godzin temu, MARCINKSYS napisał:

Chętnie zobaczę jak stwierdzam, że robisz Sgsy. Napisałem, że jak je zrobisz to wylecisz i się przekonasz o tym, dlatego zachęciłem :) Palisz rolkę, przez co skracasz drogę szybciej

Admin zachęca do łamania regulaminu, brawo. Pale rolke i skracam droge? to bym robił sgsy, a ich nie robiłem. Chłopie myśl...

 

12 godzin temu, MARCINKSYS napisał:

Nie wiem na co ta skarga finalnie? Na to, że dostałeś bana bo kolejny dzień się kłócisz zamiast zaakceptować prośbę niepalenia rolki? 

Dużo graczy ją pali, i nie płaczecie na @@, tylko u mnie macie kija w du**e :)

 

12 godzin temu, Barb. napisał:

kolego.... Bana dostałeś za swoje zachowanie... Pyskowanie ETC... 

I jakie pyskowanie? odpowiadałem wam na wasze wypociny i bzdury, które kierowaliście w moją stronę. 

To wy się zachowywaliście jakbyście mieli kija w du**e, agresywna postawa od samego początku była kierowana w moją stronę od samego początku

 

Niech jakiś opiekun/właściciel serwera rozpatrzy tą skargę, pozdrawiam. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 2.04.2021 o 13:19, szvecya napisał:

XDDD nazwałem go tak na u@ w zgłoszeinu do Ciebie, a ty mi dałeś bana za "obraze admina" to kogo Ci dwa dni temu obrażałem? gracza? czy admina...

I co to ma do rzeczy? Szacunek należy się każdemu. Tylko odniosłem się do Twojej hipokryzji co do kultury. Po co piszesz na u@ wyzywając innych? Możnaby powiedzieć, że sam się nam zgłosiłeś. Wcześniej odzywałeś się do Dorci, że ma chyba okres bo jest niespokojna. Mogliśmy wtedy Cię wyrzucić lub dać mute, dostałeś szansę. Potem bana za chamstwo na u@. Chyba tacy źli nie jesteśmy. 

Admin pomylił się z powodem, dlatego jak wejdziesz w link co Ci wysłałem to zobaczysz, że powód został zmieniony na prośbę admina.

W dniu 2.04.2021 o 13:19, szvecya napisał:

Admin zachęca do łamania regulaminu, brawo. Pale rolke i skracam droge? to bym robił sgsy, a ich nie robiłem. Chłopie myśl...

O rany. Przecież to skandal! No przecież jak mogłem zachęcać? Poinformowałem Cię, że sgsy są zabronione i masz ich nie robić, kłociłeś się, że tego nie ma w regulaminie. No to Ci powiedziałem, że się przekonasz jak je tylko zrobisz. Regulamin nie jest zaktualizowany, czasem ktoś zapomni czegoś dodać do regulaminu. Dlatego słuchaj się jeśli admin Cię o coś prosi. 

Czekam na dowody, że stwierdziłem, iż robisz sgsy. Bo dalej ich nie ma.

Na całej sieci sgsy = ban na tydzień. Zerknij w bansa.

W dniu 2.04.2021 o 13:19, szvecya napisał:

Dużo graczy ją pali, i nie płaczecie na @@, tylko u mnie macie kija w du**e :)

Oczywiście, uparliśmy się tylko na Ciebie, ah ta wredna administracja... Szkoda, że tacy gracz jak Janek czy Cympak byli upominani i zaprzestali palenia rolki. Gdy tylko ktoś jej nadużywa to upominamy. Więc tu nie rób z siebie ofiary.

W dniu 2.04.2021 o 13:19, szvecya napisał:

I jakie pyskowanie? odpowiadałem wam na wasze wypociny i bzdury, które kierowaliście w moją stronę. 

To wy się zachowywaliście jakbyście mieli kija w du**e, agresywna postawa od samego początku była kierowana w moją stronę od samego początku

Oczywiście, byliśmy agresywni wobec Ciebie.? Jakieś dowody? Bo nic takiego nie bylo. Zamiast po prostu posłuchać naszych próśb które już trwały od 31 marca, to wolałeś dalej się kłócić. Źle odczytując nasze prośby najwidoczniej. 

Jeśli ktoś się zachowywał agresywnie kiedy ja byłem to dziwne, bo nic nie wiem. Możesz to jakoś udowodnić? 

W dniu 2.04.2021 o 13:19, szvecya napisał:

Niech jakiś opiekun/właściciel serwera rozpatrzy tą skargę, pozdrawiam. 

Specjalnie na Twoją prośbę ją rozpatrzę. Tylko powiedz na co finalnie jest ta skarga i poprzyj to dowodami. 

// Edit

Do zamknięcia, brak aktywności w temacie. Skarga oddalona, admin pouczony.

Edytowane przez MARCINKSYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...