Skocz do zawartości
niziutki

 odrzucone ban na godzine

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: niziutkii:3
Godzina, data zdarzenia:08.04.2021 - 22:54:54
Mapa: de_dust2_csgo
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:0:96470027

Uzasadnienie: Dostałem bana na godzine od Paulinki za to że napisałem do kogoś w formie żartu "Robisz mi loda" gdzie inni gracze za takie cos lub coś podobnego dostają na 5-30 min. Nie dostałem również żadnego upomnienia tylko z automatu po rundzie dostałem bana. I dlaczego ja dostałem bana na 1h a on na 5m za napisanie podobnej wiadomosci do mnie? image.thumb.png.7f28b44ef8e92de80be7e6d42c4971c0.png

Edytowane przez niziutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



"niziutkii:3 :  loda mi robisz"

Dostałeś bana tak jak wyzej napisałeś za te slowa. Nie jest to twój pierwszy ban za tego typu słowa bo jestes przeze mnie bardzo często upominany,

banowany.Brak szacunku nie ukazujesz tylko do innych graczy, ale również do mnie. Wyżej napisałeś, że uważasz ze ban powinien trwac do 30min i zgadzam się z tym pod warunkiem, że rozmawiamy o graczu który niedawno zarejestrował się na serwer lub forum. Zgodzę się z tym również jeśli mówimy o graczu, który nie jest nadminnie banowany właśnie ze ten brak kultury i szacunku do innych. Wiemy również o tym, że na serwerze grają również młodsze osoby a ty jako "starszy kolega" powinieneś myślec nad doborem słów. To co napisałeś jest dla mnie niedopuszczalne i moim obowiązkiem jest "tępienie" takiego zachowania.

Pozdrawiam

Paulinkaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...