Skocz do zawartości
Skuniak

 odrzucone Skuno Na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: skuno
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): 4/8
Doświadczenie: byłem kilka razy administatorem na cs 1.6 jak i na cs:go
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID:STEAM_0:0:543579743
Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561199047425214/
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/Skuno/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Dc,mess
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem młodym, ogarniętym i ambitnym chłopakiem, który ciągle podnosi sobie poprzeczkę. Z reguły jestem spokojny, ale nie będę owijał w bawełnę, bo momentami mam takie sytuacje, gdzie emocje dają o sobie znać. Staram się bardzo nad tym pracować i po prostu nauczyłem się, że w pewnych sytuacjach trzeba być tym mądrzejszym i odpuszczać. Bardzo dobrze dogaduje się z  graczami z naszego serwera. Oraz chciałbym dostać szansę dostania się do waszej ekipy. Tak jak sam pisałeś, ekipe masz kompletną ale niektórzy olewają temat. Pozdrawiam

@DennyS z tym podaniem zapomniałem, mój błąd

 

Edytowane przez Skuniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że doświadczenie posiadasz itd. Jestem na nie

Głównym powodem jest to, że podanie zostało zbyt szybko napisane a nie minął nawet tydz. od poprzedniego. 

Piszesz, że się nauczyłeś odpuszczać itd, szczerze ci powiem, że nie widzę u ciebie żadnej różnicy w zachowaniu jak i opakowaniu emocji. Kulturę u ciebie też ciężko trochę utrzymać jak wchodzisz z kimś w dyskusję. 

To jest moje zdanie, ale obawiam się że jesteś zbyt konfliktową osobą na to stanowisko ale jak to się mówi "każdy ma szanse" :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...