Skocz do zawartości
KaPi973

Podanie by KaPi#2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że nie minelo 14 dni ale już mnie denerwuje to że nie ma admina gdy jest jakiś odpal np.CWELE

 

 

 

Nick: KaPi973

 

Wiek:17 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem 1 raz adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6/10

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: STEAM ale coś mi się stalo z steamem ale postaram się to naprawić

 

Dlaczego Ty: Dobre pytanie ale dlatego startuje ponieważ gdy nie ma admina to wiele osob czituje np.w niedziele był znany aimer u nas czyli CWELE i nie było admina i specjalnie musiałem pisać na forum do xtreme żeby wszedł na serwer.Nawet on może potwierdzić.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h

 

Kontakt: GG:51860951

 

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Kapi973/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie

 

nie minelo 14 dni kolejny nie cierpliwy ze tak powiem gosciu ktory ma problem napisac na forum po jakiegos admina albo nagrac mu demko

 

a co do podania jestes nie cierpliwy jest jasno napisane ze podanie mozna zlozyc po 14dniach a jak napiszesz to 2 podanie zostanie ono zamkniete

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...