Skocz do zawartości
RYBSON

 odrzucone [MODERATOR TS3] RYBSON

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RYBSON
Wiek: 20 wiosen
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już moderatorem ale zrezygnowałem z braku czasu
Posiadasz mikrofon?: Tak
Dlaczego własnie Ty?: Dlaczego ja? Bo nadaje się do bycia modem. Sprawowałem tą funkcję w przeszłości ale jak wyżej wspomniałem z powodu braku czasu musiałem zrezygnować. Obecnie przesiaduje na ts-ie codziennie po kilka godzin oczywiście w zależności od wolnego czasu. Nie daje sobie wejść nikomu na głowę no i słowo kolesiostwo jest mi obce :Kappa:
Staż na sieci: Na ts-ie udzielam się od dobrych 4 lat
Co wprowadzisz na naszego Ts? Kolejną parę rąk do pomocy
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie przypominam sobie żebym został za coś zbanowany.

 

Pozdrawiam,

Warol Kojtyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

Jesteś mocnym kandydatem na moda tsa :D Znam Cię przeszło 5 lat :meksy: Byłeś modem tsa, więc masz doświadczenie, aktywny jesteś, kulturę JAKO TAKO trzymasz. Co do tego bana to wiesz XD Miejmy nadzieję, że teraz będziesz miał więcej czasu :D

Pozdro, OU7SIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra dobra. Co tu się w ogóle dzieje? Jakiś noname składa podanie?

Aktywność  jak i reszta wymogów się zgadza, bezkonfliktowy, no jak dotychczas nie ma lepszego kandydata no i mogę potwierdzić słowa, które pisał na temat kolesiostwa - stanowcza osoba no i bezstronna

Na TAK :hophop::hophop::hophop:


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam graczy,

Patrząc na to podanie widać, że zostało napisane starannie oraz ze szczerością. Pan Rybson to znakomity człowiek idealny na tą posadę. Widać, że mu zależy na tej funkcji, dzięki czemu jestem w stanie postawić śmiałą tezę, że swoje (możliwe) przyszłe obowiązki będzie wykonywać na przynajmniej 120%.
Jego charakter oraz umiejętności tylko podwyższają mu tą szansę aby zostać następnym Moderatorem TeamSpeak'a 3 sieci serwerów Multi-Head.

W związku z powyższym chciałbym uroczyście oznajmić, że "Rybson" otrzymuje ode mnie soczysty pozytywny głos na to aby zostać wyżej wymienionym Moderatorem.

Pozdrawiam,

Żelechowski Gladiator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szymon oczywiście, że jestem na tak. Takim kumplem w teamie nie pogardzę :D Wiem, że sobie poradzisz, pomożesz mi i @elo elo 350 w ogarnianiu tego wszystkiego i przyłożysz się w 100 %. 

Jedyne o co się obawiam to to, że jak ktoś będzie na pomocy i zacznie Cię system atakować zaczepkami (a Ty akurat będziesz grać) to się zdenerwujesz i wlepisz im bana XDD Mam nadzieję jednak, że nie będziesz taki agresywny do użyszkodników. :D You know what I mean ;) 

Trzymam mocno kciuki, jeden z najmocniejszych kandydatów ;) Buziole :x 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Spełnia wszystkie wymagania jak i wykonuje systematycznie obowiązki, które ma za zadanie wykonać.
Również wspomniał Wielkiego Polaka w podaniu, co już u mnie dodatkowo jest plusem.

Najbardziej komunikatywna osoba na TS3 jaką znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na plus doświadczenie i staż. Kiedyś udało nam się zamienić kila zdań i wszystko wydaje się być jak należy. Jednakże, ja też jestem zdania, że warto dac szanse komus nowemu.

Ja daje neutral ale mimo wszystko życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...