Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gustaw
Wiek: 21
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Jak najbardziej - kwestia przypomnienia sobie kilku rzeczy.
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście, że tak.
Dlaczego własnie Ty?: Jestem jednym z aktywniejszych użytkowników naszego sieciowego ts'a. Zawsze w wolnej chwili dostępny i łatwy kontakt. Mało konfliktowy, także myślę że nie powinno być problemu ze mną.
Staż na sieci: Od 2015 roku
Co wprowadzisz na naszego Ts?  Jak narazie wszystko jest na swoim miejscu, Master oraz Bene świetnie zarządzają ową platformą, więc myślę że niczego tutaj nie brakuje, ale kolejna para rąk do pomocy zawsze się przyda
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Na szczęście nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. Znam Gustawa już trochę, jest kulturalny, nie sprawia problemów na tsie, siedzi dosyć dużo, więc z aktywnością problemu nie będzie, staż na sieci posiada spory, czyste konto też ma, brać póki chętny, tylko na forum popraw aktywność! :D

Pozdrawiam, OU7SIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Gustaw napisał:

Mało konfliktowy

W życiu nie słyszałem lepszego kłamstwa :omegalul:

No ale tak jak w przypadku rybsona, gustawik tez chce byc tym moderatorem. Obydwoje sa super osobami oraz sa rzetelni w tym co robia. W przypadku gustawa jedyne co sobie przypominam jak byl kiedys modem tsa, to ze swoje obowiazki zawsze wypelnial porzadnie, wiec dla mnie jest to razem z rybsonem najlepszy kandydat

pozdrawiam,

parabole tancza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Z pewnością dużym plusem u tego kandydata jest brak rangi i możliwość poświęcenia się zupełnie Moderacji TS3. (Patrząc wobec innych kandydatów)
Oczywiście człowiek spokojny i do rany przyłóż, nigdy nie było problemów z tym Panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 17.05.2021 o 15:08, Gustaw napisał:

Co wprowadzisz na naszego Ts?  Jak narazie wszystko jest na swoim miejscu, Master oraz Bene świetnie zarządzają ową platformą, więc myślę że niczego tutaj nie brakuje, ale kolejna para rąk do pomocy zawsze się przyda

Zobacz @elo elo 350, o nas zapomniał. Teraz sama nie wiem czy dać tak czy nie haha 

Po pierwsze co muszę napisać to.. nie wiedziałam, że masz 21 lat (serio, taki młody jesteś?) :D 

Po drugie jestem na tak ;) Widzę Cię na prawdę cały czas na tsie, miałeś już styczność z tą funcją (tak jak Rybson) i nie jesteś konfliktowy. 

Drugi najmocniejszy kandydat na tę funkcję, życzę powodzenia :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, bo to mój kumpel z tsa.

Nie no tak szczerze, w porównaniu do innych kandydatów nie posiadasz obecnie żadnej funkcyjnej rangi, chociaż nawet gdybyś miał to dobrze wiemy, że byś sobie poradził. Chłodna głowa, w tańcu się nie pie**olisz. Na tsie siedzisz codziennie no i masz doświadczenie. Nic tylko brać póki chętny

 

Pozdrawiam,

R2-D2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...