Jump to content
Sign in to follow this  
Strylec

 pozytywne Odwołanie od bana - §тяzєιe¢ / 17.05.2021

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: §тяzєιe¢
Godzina, data zdarzenia: 17.05.2021 - 22:19:31
Mapa: de_westwood
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:158300521
Uzasadnienie: 

Moim uzasadnieniem odnosząc się do pierwszej części powodu, dlaczego mam ban'a jest to, iż nierealne jest wykonanie sgj, gdy dana osoba nie posiada double jump'a, a ja jestem właśnie taką osobą. (Tak, nawiasem mówiąc, to na serwerze była jedna osoba, nick tej osoby to bodajże |Help me|, która robiła sgj i admin na to nie reagował, pewnie dlatego, że nawet nie wie, co to jest. Ale spoko chyba nie musi, admin też człowiek, a człowiek nie jest idealny i ma prawo popełniać błędy i nie wiedzieć wszystkiego, a testy na admin'a to chyba się na piękne oczy zdaje.)

Co do drugiej części to się przyznaję, powiedziałem do kogoś coś w stylu 'Ty k**wo j*ba**', co było w przypływie emocji, a ban za to jest jak najbardziej słuszny, zwłaszcza iż nie było to pierwszy raz (może drugi czy trzeci wtedy). Zwróciłbym tylko uwagę na to, że według taryfikatora kar serwera GO mod, punkt nie wiem jaki, bo nie są w żaden sposób ponumerowane, brzmi "Obrażanie graczy w jakiejkolwiek formie: Ostrzeżenie / Kick - Ban od 5m do tygodnia." Może dostałem ostrzeżenie, aczkolwiek go nie widziałem albo go w ogóle nie było. Poza ty ban od razu na tydzień (Chyba, że to w ramach sgj)?

Admin banujący: Paulinkaa

Powód bana: Sgj + Obrazanie graczy

Link do demka: https://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2105172203-de_westwood.dem.zip

Wycinek z conoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Sgj + Obrazanie graczy'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:158300521'
[AMXBans] Twoje IP: '***.***.***.***'
[AMXBans] ===============================================

PS. Nie mam nic do rekrutacji na admin'a, jak i ich wiedzy. Po prostu bardzo korciło mnie, aby napisać o tych oczach. Zwłaszcza że ten admin to dziewczyna, co stwierdzam po nick'u.

Edited by Strylec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej zacznę od tego ze dostałeś już kiedyś ode mnie bana na tydzień za wspomaganie się sgs/gs/sgj. Przed pierwszym banem byłeś upominamy  przez dłuższy czas przeze mnie jak i przez Miniona. Nie poskutkowało, więc dostałeś bana. W dniu wczorajszym nie zostałeś przeze mnie ostrzezony z kilku powodów:

-Nie jest to twój pierwszy ban

-Ostatnie upominanie Cię skończyło sie na tym, że zostałeś zbanowany mimo ostrzeżeń

"+ Obrażanie graczy" wpisałam to w powodzie jednak nie liczyłam tego do czasu bana - u nas na serwerze jest tydzien bana właśnie za wspomagacze wyżej wymienione, napisane pogrubioną czczionką. Nie chce  przytaczać Twoich słow, które powiedziałeś zaraz po banie.

Jeśli chodzi o drugiego gracza robiącego sgj - szkoda, że wspominasz o  tym  dopiero w momencie odwołania sie do bana zamiast napisac o tym na [email protected] lub /zglos. Każdy gracz był przeze mnie obserwowany i oszukiwanie w ten sposób dojrzałam tylko u ciebie. Możliwe jest to, że tego nie dojrzałam, nie dopilnowałam. Godzina była późna, robiłam kilka rzeczy na raz - nie mylą się tylko osoby, które nic nie robią.

https://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2105172203-de_westwood.dem.zip

11.00-11.10
11;32-11.40

 

.png

 

Edited by Paulinkaa_

Share this post


Link to post
Share on other sites

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...