Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to sprawa wygląda tak, serwer działa za przeproszeniem jak g**no. Serwer cały laguje, klatkuje wszystkim i wszystkich i od kilkunastu minut lossy podskakują nawet do ponad 60 i to nie z mojej winy, bo wszystkim tak się dzieje. Ping wszyscy mają taki sam bo nie przekracza praktycznie 20, a niektórzy to mają nawet po 5 (tacy co mieli po 100, więc XD). W skrócie to nie da się grać 

wiem, że coś się dzieje z hostingami, ale nie da się czegoś ogarnąć jak najszybciej? bo z dniem coraz gorzej jest na tym serwerze 

@VisTeR.' @aquax

Ps. Może inni coś jeszcze dodadzą od siebie  @EywidzeCie @HoLii  @johnny nawalony @MilyPan @Paulinkaa_ @02414

obraz_2021-05-26_225809.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli coś się dzieje z hostingiem to raczej @VisTeR.' na to nic nie poradzi 

więc trzeba czekać aż się ustabilizuje 
na ten moment to jedyne co by się przydalo to reset topki bo aktualna topka to osoby grające 24/7  poprzedni reset był w kwietniu ? A już tych 10.000 killi z 1 i 2 topki nikt nie przebije 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze nie było zmian na tyle by były problemy z lagami. Wina jest po stronie hostingu i to się dzieje od jakiegoś czasu ja na to nic nie poradzę. Reset będzie niedługo ale wszystkiego bo sama topka nie ma sensu według mnie. Zamykam i jak by się coś polepszyło to dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...