Jump to content

Recommended Posts

Po pierwsze podajesz źle czasówki, po drugie  w trackie grania słuchałem muzy do auta xD, wbiłem randomowo zeby zagrać, wh? jestem pewnien że macie zabezpieczenia, i że by nie działało gdybym owego czita miał.

Co do czasówki to ze celownik mam na ciele przez sciene w pozycji gdzie normlanie wychylam nie zanczy ze mam wh, zadnego przeskoku nie bylo.

17:35 a w zasadzie to 17:40 tylko drugi frag dostał nienaturalnego heda, gdzie widzisz tu wh skoro poleciał flesz to logiczne ze ktoś wybiega?!

18:15 żadnego przeskoku nie ma nawet ten drugi w leb nie dostał a celownik był blisko głowy gdybym coś miał to chyba by mi aim pociągnał celownik na łeb, znow gdzie widzisz wh? Nie wiesz chyba co to jest xD.

19:09 jedynie do tego mógłbyś sie przyczepić lecz jeśli tutaj miałem taki duży przeskok )co oczywiście bylo zwykłym flick shotem) to dlaczego wcześniej takich nie było? Dlaczego wolałem przestać strzelać w chłopa po lewej stronie? Odpowiedz jest prosta bo miał deagla a drugi chłop wychylił z bronią szturmową ale to wynika z doświadczenia :P 

19:41 jak już coś. Zwykly flick w ciało o dziwo. To niezly przeskok skoro wczesniej siadało w łeb a teraz w ciało co tu sie stało?

20:05 co tu jest nadzwyczajnego? 

Podsumowując. Wbiłem na serwer, mogłeś mnie wziąć za randomka cssetti albo trafić na chłopa który przegrał solidne ponad 10k godzin z 9-cio letnim stażem. Nie znasz moich nayków, zachowań, movementu. Nie wiesz o mnie nic. A trafileś na chłopa który wie w którą stronę trzyma się lufę, umie korzystać z radaru, grał na hnsach, jb, dd2, bb, eb, zm, na wyszstkim. Oglądając akcje normlanie czy w 1/4 nie wydarzyło się nic co mogłoby potwierdzić moje oskarżycielskie wh czy aim'a. W tej grze przeszedłem wiecej tyłem niż ty przodem. Mógłbym sie tu rozwodzić ale nie ma sensu. Czekamy na werdykt.

 

 

//edit

Dwa dni minęły :)  

Edited by [email protected]

Bt  Czlowiek Depresja,

Usuń pogrubienie tekstu, dodatkowo nie spamuj i czekaj na decyzję UBT. 24h na edycję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...