Skocz do zawartości
W@rd3n

 odrzucone Odwolanie Huaj

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze podajesz źle czasówki, po drugie  w trackie grania słuchałem muzy do auta xD, wbiłem randomowo zeby zagrać, wh? jestem pewnien że macie zabezpieczenia, i że by nie działało gdybym owego czita miał.

Co do czasówki to ze celownik mam na ciele przez sciene w pozycji gdzie normlanie wychylam nie zanczy ze mam wh, zadnego przeskoku nie bylo.

17:35 a w zasadzie to 17:40 tylko drugi frag dostał nienaturalnego heda, gdzie widzisz tu wh skoro poleciał flesz to logiczne ze ktoś wybiega?!

18:15 żadnego przeskoku nie ma nawet ten drugi w leb nie dostał a celownik był blisko głowy gdybym coś miał to chyba by mi aim pociągnał celownik na łeb, znow gdzie widzisz wh? Nie wiesz chyba co to jest xD.

19:09 jedynie do tego mógłbyś sie przyczepić lecz jeśli tutaj miałem taki duży przeskok )co oczywiście bylo zwykłym flick shotem) to dlaczego wcześniej takich nie było? Dlaczego wolałem przestać strzelać w chłopa po lewej stronie? Odpowiedz jest prosta bo miał deagla a drugi chłop wychylił z bronią szturmową ale to wynika z doświadczenia :P 

19:41 jak już coś. Zwykly flick w ciało o dziwo. To niezly przeskok skoro wczesniej siadało w łeb a teraz w ciało co tu sie stało?

20:05 co tu jest nadzwyczajnego? 

Podsumowując. Wbiłem na serwer, mogłeś mnie wziąć za randomka cssetti albo trafić na chłopa który przegrał solidne ponad 10k godzin z 9-cio letnim stażem. Nie znasz moich nayków, zachowań, movementu. Nie wiesz o mnie nic. A trafileś na chłopa który wie w którą stronę trzyma się lufę, umie korzystać z radaru, grał na hnsach, jb, dd2, bb, eb, zm, na wyszstkim. Oglądając akcje normlanie czy w 1/4 nie wydarzyło się nic co mogłoby potwierdzić moje oskarżycielskie wh czy aim'a. W tej grze przeszedłem wiecej tyłem niż ty przodem. Mógłbym sie tu rozwodzić ale nie ma sensu. Czekamy na werdykt.

 

 

//edit

Dwa dni minęły :)  

Edytowane przez W@rd3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...