Skocz do zawartości
KinVa

 zbanowany bob z czitami

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era:aza

Godzina, data zdarzenia:około 7:20-7:40

 Mapa:css_dust2x2

 Serwer:[CS:GO MOD #1-#3]

Link do demka:https://www117.zippyshare.com/v/yjjtzosH/file.html

STEAM_ID/IP:79 STEAM_1:0:1742821886   9 25:40   44    0

Uzasadnienie:

Z góry zaznaczam, że ten koleś jest masakryczny, ale się dopatrzyłem dziwnych akcji w nim i proszę

3:47-wchodzi w anarchie i zatrzymuje się przy drzwiach czekając aż wychyli jego teammate bo stoi tam 1 enemy za schodami. WH?

4:05- wychylenie na A(gala, na double box widać lekko model przez chwile enemy, ale ja ledwo co to zobaczyłem a co dopiero ten koleś) po czym oddanie strzałów na gale z przeskokiem celownika, najwyraźnie celnym bo przeciwnik wychylił i zaczął strzelać.

4:15- perfidny przeskok celownika na swojego gracza z drużyny 

5:25- zaczęcie strzelania do przeciwnika. Trwa to parę sekund, ale widać jak celownik cały czas leci za przeciwnikiem nawet jak skacze

6:32- na 1/2 widać przeskok celownika w kierunku przeciwnika i po chwili wychyla na niego gdzie celownik przechodzi na głowe( ta druga część akurat według mnie w miarę legit)

6:40- waha się wychylić z gali bo pewnie zauważył, że jest wcelowany w niego sniper(wh, albo widzi mi się)

8:43-strzela w kierunku dwóch enemy i celownik w pewnym momencie skacze między nimi

10:09 przeskok celownika na teammate który jest za murkiem 

10:25 wychyla na side zabijając przeciwnika i odrazu celownik skacze w stronę kolejnego

jest jeszcze do rozpisania drugie tyle takich akcji, ale to już wystarczy bo szkoda czasu na takie coś

 

Edytowane przez KinVa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...