Skocz do zawartości
elo elo 350

#774 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

To był kwiecień 2019, grałem sobie z kolegą z klasy (w tamtym czasie) i mówi mi, żebym wbił na serwer gdzie on gra. Mówię spoko, tylko niech poda ip. No i podał wbiłem sobie, w tamtym czasie miałem laptopa z komunii za 2k i jak byłem na serwerze to miałem 15-20 fps, ale mowię ch** pogram trochę i z tego trochę się przerodziło po 2 miesiącach grania w podanie na admina, i pózniej były wzloty i upadki, ale też w między czasie przerwa 4 miesięczna z powodu perm bana, którego dostałem. A teraz jak widać jestem Opiekunem i Moderatorem TS'a i jest zaebyście

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FFA, a później przejście na COD200. Szukaliśmy serwerów z braćmi na świętym pamięci Wiaderko.

SS'y i na forum, później kto ma wiedzieć ten wie - jak to poszło na sieci :gesslerowa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weszłam w losowy serwer cs 1.6 spodobało mi się więc zaczęłam grać regularnie po jakimś czasie zarejestrowałam się na forum właściwie nie uzywając go prawie wcale. Potem mała przerwa na csy i forum, ale wróciłam złożyłam podanie na adminke go moda i tak pełnie tę funkckę 7 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trafiłam na coda 400 i tam poznałam @brOOk3n, który dał mi bana, zaprosił na tsa i przyprowadził na sieć :D Teraz odwiedzamy się minimum raz w roku xD Jeszcze pamiętam że w tym czasie byłam na innej sieci i właściciel robił mi problemy o to, że idę na mh xD Evo i Brooken musieli go zwyzywać haha było to 6 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...